500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
500

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Esenlikler dostlarım. Dün SteelSeries Arctis 1'i sormuştum lakin bu forumda ki "kullanan" kişiler önermediler ben de sanırım bir hatadan dönüş yaptım. Önerilerinizi bekliyorum.
Not: Fiyat 500₺ ama bu ay birkaç bir şey daha almazsam 600₺'ye kadar çıkabilirim.

ASUS H7 kulaklık aldım 7.1 olanını amazon tr satıcılı 550 tlye memnunum ama istersen 7.1 olmayanınıda 400 tlye alabilirsin 7.1 çokda avantaj katmadı çapraz sesleri alıyorum ama kafa karıştırıcı olabiliyor ayrıntı fazla olunca.

ASUS H7 kulaklık aldım 7.1 olanını amazon tr satıcılı 550 tlye memnunum ama istersen 7.1 olmayanınıda 400 tlye alabilirsin 7.1 çokda avantaj katmadı çapraz sesleri alıyorum ama kafa karıştırıcı olabiliyor ayrıntı fazla olunca.
Şu an kulağımda Monster'ın Pusat virtual 7.1'i var lakin kedim kablolarını parçaladığı için sağ taraf ses vermiyor maalesef. Haliyle de garantiden çıktı. 7.1'in ne gibi farkı var ki ben onu bilmiyorum?

çapraz sesler veriyor 7.1 olanını alırsanız asus h7 yi güncellemeyi unutmayın armoury crate diye yazılımı var asusun
1637583199435.png

Hocam indirim kovalayın bence. Öyle ki ben cuma günü 570 TL'ye Hyperx Cloud 2 aldım Amazon'dan.
Bu mantıklı geldi aslında. Ama şöyle bir durum var ki ben internet siparişlerimin çoğunu Amazon hariç her yerden vermişimdir. Amazon hangi günlerde indirim yapıyor bilginiz var mı?

Geri
Yukarı