500 TL kulaklık önerisi

drshooker

Hectopat
Herkese merhaba, 500 tl gibi bir bütçem var ve Bluetooth kulaklık arıyorum, ne önerirsiniz?
Alacağım kulaklığı masaüstü bilgisayarımda da kullanmak istiyorum fakat bilgisayarımın anakartının Bluetooth desteği yok. Bu nedenle Bluetooth adaptör de arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

O civarda Rampage Drop Plus var galiba. Eğer bütçe biraz daha artarsa Razer BlackShark V2 X olabilir.

O civarda Rampage Drop Plus var glb. Eğer bütçe biraz daha artarsa Razer BlackShark V2 X olabilir.

Bluetoothmuş pardon Gaming sandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, 500 TL gibi bir bütçem var ve Bluetooth kulaklık arıyorum, ne önerirsiniz?
Alacağım kulaklığı masaüstü bilgisayarımda da kullanmak istiyorum fakat bilgisayarımın anakartının Bluetooth desteği yok. Bu nedenle Bluetooth adaptör de arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Hocam eğer Bluetooth'dan vazgeçerseniz https://www.trendyol.com/havit/game...VeoZJFax-dzUF3yZ1F0QYc2yPggOZmJcaApCsEALw_wcB biraz bütçenizi aşıyor ama çok iyi kulaklık bende var her kuruşunu hak ediyor.

Bu ikisi en mantıklısı, ben de bunları öneriyorum.

Öneri için teşekkürler, mikrofon ve ses aynı anda iletilemiyor mu onu da sorayım.

Geri
Yukarı