500 TL kulaklık önerisi

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, A101'den 170₺ ye aldığım HT401 kulaklığın ilk LED'leri sonra mikrofonu bozuldu. Bu akşamda ona veda ettik. (kardeşim kırdı.)

AOC gh 301 aldım İtopya'dan 540 TL'ye 7 ay önce. Onun da hem mikrofonu çok dandikti hem örgü kablo dolanıp duruyordu hem de bir gün ses gitti daha da gelmedi. Dolanan kabloları kulakligi ters çevirip sarkitayim derken kabloyu kopardım. İtopya'yi arıyorum, oradan oraya yönlendiriyorlar kafayı yedim servise verip kendi paramla da tamir ettirmeyecegim.

Lenovo idare ediyordu. Kardeşim perte cikardigi için onun parasını alacağım. Eğer düzgün bir şey bulamazsak bitpazarından kovalayacagim. Önerilerinizi bekliyorum.

Bitpazarı deyip geçmeyin, kozmetik 10/2 ama 2 kulaktan da ses geliyordu. Mikrofon ve LED'leri de sorunsuzdu. 20 TL'ye 300 TL'lik alışveriş yapmıştım vesselam. Onu da kuzene verdim. 🥲

Hocam 500 tlye güzel bir kulaklık bulman çok zor ortalama bir kulaklık su an 1000 1500 civarında ama istersen 800 tlye suna bir bakabilirsinRampage ROGUE Siyah USB RGB Ledli Gaming Esnek Mikrofonlu Oyuncu Kulaklık
Bunu alacağına Gamenote H2002D al

Bunu alacağına Gamenote H2002D al
O kadar para yok.

2. Ele baktığımda

Medusa kozmetiği kötü
G230 kutulu
Rampage'in 1-2 kulaklığını

300-350 TL civarina buluyorum. Logitech güzel marka G230 u direkt alma taraftarıyım. Ne düşünüyorsunuz?

Hocam maalesef 500 tl bütçede ne alırsanız alın ileride gene değiştirmek zorunda kalacaksınız. Mümkünse biraz daha biriktirip iyi bir şey alın.
Geçen AOC GH300'ü öneriyorlar di alacak adamlara bı aldım arkadaşlarım sesin kötü geliyor diyor. Rampage kullanan arkadaşlarımın bile sesi daha güzel geliyor.

Geri
Yukarı