500 TL kulaklık önerisi

ergunumut

Kilopat
Daha fazla  
Max bütçe 500 TL. Görüntüsü çok önemli, Cloud 2 benim için çirkin bi kulaklık bu yüzden onu önerecek arkadaslar önermesin. Kraken Pro v2 sipariş etmiştim ses kartı ve aydınlatma olmadığı için içime sinmedi iptal ettim. Bassları iyi verebilmeli tiz sevmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Alabileceğim ürünler belli, sizce hangisi? Onu söylerseniz daha faydalı olur benim için.
  • Corsair Void 7.1 RGB
  • Steelseries Arctis 3
  • Razer Kraken Chroma 7.1
  • Razer Kraken Pro v2

Bu 4'ü arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• gg.jpg
    gg.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 150
Aynen on numara ses kalitesi var benim arkadaşım kullanıyordu ışıkları vs. hoşuma gitmişti ucuza görünce sana pasladım. :)
valla cok memnun kaldım bende teşekkür ederim görmemiştim bunu ben:) madiamarktdan mağza teslim olarak aldım 1 saat sonra teslim etmeye çağırdılar teslim eden kız bizim mağzada baya yüksekmiş fiyatı dedi ne kadar mağzada şuan dedim 799tl dedi içimden bi yuh çektim:) 490liraya almanında bi keyfi oldu orda:D

Alalı 3 gun oldu, bugun servise gönderdim. Ben 3 gun kullanamadım servisde 20 gün kalacağını söylüyolar. Logitech almayın aldırmayın bilginize.

cızırtı ve pat pat ses patırdıyordu evet dogru sorunlu olabılır ama, aklı olan almasın bu mediamarktdan bişey. 14 gün içinde iade değişim garantisi dedikleri koca bir yalandan başka bişer değilmiş öğrenmiş olduk 3 gün bile kullanamadım. şimdi işin yoksa bekle kulaklık gelecek dıye nasıl sinirlenmiyim nasıl kızmıyım ben bunlara bilmiyorum..

Aynı kulaklığı arkadaşım kullanıyor ben de test ettim aylardır bir sıkıntısı yok. Şansınıza kusurlu ürün gelmiş olabilir direkt olarak Logitech ile iletişime geçin Facebook sayfasından falan. (Daha önceden 2 kez sıfır G230 aldı garantiden arkadaşım)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı