500 TL kulaklık önerisi

Sabırlı

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim bütçe bandında oyuncu kulaklığı arıyorum. Ses kasabileceğim mikrofonu iyi bir şey olsun istiyorum. Şu an kullandığım kulaklığım yine sizin tavsiyeleriniz üzere Plantronics Gamecom 388. Kulaklıklar hakkında pek bilgim olmadığı için değerli yorumlarınızı bekliyorum. Fiyat bir tık üzerine çıkabilir. Oynadığım oyunlar PUBG, Fortnite, CS gibi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 özellikli :
  • Corsair Void Pro USB
  • Steelseries Arctis 5
Stereo :
  • Sennheiser GSP 300
  • Hyperx Cloud Alpha
Bu bütçede alınabilecek ideal kulaklıklar bunlar. Plantronics ürünlerinin malzeme kaliteleri başarılı olmuyor, ülkemizde ne kadar teknik servis sunabiliyorlar onu da bilmiyorum.

7.1 özellikli :
  • Corsair Void Pro USB
  • Steelseries Arctis 5
Stereo :
  • Sennheiser GSP 300
  • Hyperx Cloud Alpha
Bu bütçede alınabilecek ideal kulaklıklar bunlar. Plantronics ürünlerinin malzeme kaliteleri başarılı olmuyor, ülkemizde ne kadar teknik servis sunabiliyorlar onu da bilmiyorum.
Cloud 2 ve gsp 350 nin (indirimli gsp350) ile ilgili ne dersiniz ?
Ayrıca 50-60 lira üste çıkıp kraken chroma 7.1 alınmalı mı ?

Razer kulaklıklarına yaklaşmanızı çok önermiyorum. Ergonomi ve ses kalitesi olarak başarılı ürünler fakat malzeme kalitesi ve dayanıklılık konusunda hep sınıfta kalıyorlar.

GSP 350'nin indirimi devam ediyorsa o da alınabilir ama bitti sanıyorum. Cloud 2 ise 7.1'i çok başarılı bir kulaklık değil, hem 7.1 hem stereo performansı fena olmasın diyenlerin alabileceği bir ürün.

Razer kulaklıklar ergonomi olarak da başarılı değil. 700 TL'lik kulaklık (Kraken Chroma) 2 saat kulağında kalınca hemen sıkmaya başlıyor.

Öncelikle bu bütçede alacağınız kulaklıklardaki 7.1'den aman aman bir şey beklemeyin. 7.1 istiyorsanız alternatifler fazla yok. Arctis 5, Corsair VOID, Cloud 2 gibi modeller var. 7.1 olarak Cloud 2 başarılı olmadığı için saydığım ilk 2 model daha mantıklı olur. 7.1 istemiyorum ama stereo performansı çok iyi olan bir kulaklık öner diyorsan da GSP 300 derim.

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Amazon.de üzerinden Void pro wireless alınır mı 119 Euro gibi bir fiyata denk geliyor. Bunun içine vergiler dahil mi pek bilgim de yok. Daha önce de hiç Amazon üzerinden alışverişi yapmadım.

Amazon.de Euro üzerinden sattığı için Amazon'a göre daha pahalıdır. Amazon'dan ekipman almak mantıksız. Türkiye'ye göre daha pahalıya geliyor. VOID PRO şu an 550 TL'ye var. 119 Euro 638 TL yapıyor. Zarara girersiniz.

Wireless modeli fiyatını söylemiştim 119 Euro olarak. Türkiye fiyatları biraz daha pahalı. Usb modeli Wireless modeli arasında çok fark varmıdır peki sizce? Void pro alınırmı yada başka muadili varmı ?

Başlıkta belirttiğim bütçe bandında oyuncu kulaklığı arıyorum. Ses kasabileceğim mikrofonu iyi bir şey olsun istiyorum. Şu an kullandığım kulaklığım yine sizin tavsiyeleriniz üzere Plantronics Gamecom 388. Kulaklıklar hakkında pek bilgim olmadığı için değerli yorumlarınızı bekliyorum. Fiyat bir tık üzerine çıkabilir. Oynadığım oyunlar PUBG, Fortnite, CS gibi oyunlar.
HyperX Cloud Stinger 300tl

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı