500 TL kulaklık tavsiyesi

• Konuyu başlatan Hops
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 401

Hops

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi 500 TL bütçem var. Oyun oynamak için kulaklık arıyorum. Herkese iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
500TL bütçede böyle bir kulaklık nasıl önerebiliyorsunuz? Ayrıca arkadaş belirtmiş oyun için kullanacağım diye.

500TL bütçede böyle bir kulaklık nasıl önerebiliyorsunuz? Ayrıca arkadaş belirtmiş oyun için kullanacağım diye.

Ben bu kulaklığı bizzat kullandım gayet iyiydi öncelikle Bluetooth'lu ve gecikmesi hiç yok ve önerdiğiniz kulaklıktan da daha iyi olduğunu düşünüyorum. Oyuncu kulaklığı diye fazla pahalıya satıyorlar benimki sadece kendi görüşüm. Ben oyun için kullandım hiçte sorun yaşamadım.

Ben bu kulaklığı bizzat kullandım gayet iyiydi öncelikle Bluetooth'lu ve gecikmesi hiç yok ve önerdiğiniz kulaklıktan da daha iyi olduğunu düşünüyorum. Oyuncu kulaklığı diye fazla pahalıya satıyorlar benimki sadece kendi görüşüm. Ben oyun için kullandım hiçte sorun yaşamadım.
''Oyuncu kulaklığı'' nitelendirmesi bir satış stratejisi değil. (Çoğu marka için) Rahatlık anlamında, oyunlarda ses kasma anlamında vb. yani çoğu şeyde normal kulaklıklara göre daha üst düzeyler. Arkadaşın bütçesi 500TL olduğu için sizin önerdiğinizin üstünde şeyler alabileceği için öyle dedim.

Geri
Yukarı