500 TL kulaklık tavsiyesi

• Konuyu başlatan tedrt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 922

tedrt

Femtopat
Daha fazla  
Selam.
Yakın zamanda kulaklık almaya karar verdim biraz düşündüm ve kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum bütçem maksimum 500TL. Yalnız başıma basketbol oynuyorum ve çok terletiyor yani iyi ses veren su geçirneyen ve kulaktan düşmeyen bir şey lazım bana. Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum JBL çok öneriliyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

@tedrt önerilen TaoTronics SoundLiberty 53 Pro'yu aktif olarak kullanıyorum. Sorunuz varsa cevapları.

@tedrt önerilen TaoTronics SoundLiberty 53 Pro'yu aktif olarak kullanıyorum. Sorunuz varsa cevaplarım.

Dostum ürünü inceledim genel olarak güzel incelemelerini de izledim öneriliyor bazı sorular soracağım onları cevaplarsan memnun kalırım

Ne zamandır kullanıyosun?

Kullanım amacın ne ve memnun kaldın mı?

Eksik yanları ne?

Kulaktan düşer mi?

Sesi gerçekten kaliteli mi?

İncelemeleri izledim ama gerçekte farklı oluyor kulakta görünüşü nasıl kötü/büyük gözüküyor mu?

Basketbol oynarken ve bisiklet sürerken beni mutsuz eder mi?

Ne zamandır kullanıyorsun?
Yaklaşık 2 aydır.
Kullanım amacın ne ve memnun kaldın mı?
Kullanım amacım sadece telefonda müzik dinlemek. Beni tatmin etti.
Eksik yanları ne?
Eksi yanları, arada bir sağ veya sol tarafın bağlanmadığı oluyor ama çok nadir. Kutusuna koyup geri çıkarınca hemen düzeliyor.
Kulaktan düşer mi?
Düşmüyor.
Sesi gerçekten kaliteli mi?
Sesinden gayet memnun kaldım ben. Müzik dinlerken kaliteli olduğu kanısına vardım. (Fakat benim gibi kulaklığın üstünden sesi artırmayı unutmayın.)
İncelemeleri izledim ama gerçekte farklı oluyor kulakta görünüşü nasıl kötü/büyük gözüküyor mu?
Kötü durmuyor.
Basketbol oynarken ve bisiklet sürerken beni mutsuz eder mi?
Etmez. Gayet memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

Son olarak.
Kulağı rahatsız ediyor mu mesela 1-2 saat sonra kulağa bir kısım baskı uygulayıp acıttığı/ağrıttığı oluyor mu?

Yaklaşık 2 aydır.

Kullanım amacım sadece telefonda müzik dinlemek. Beni tatmin etti.

Eksi yanları, arada bir sağ veya sol tarafın bağlanmadığı oluyor ama çok nadir. Kutusuna koyup geri çıkarınca hemen düzeliyor.

Düşmüyor.

Sesinden gayet memnun kaldım ben. Müzik dinlerken kaliteli olduğu kanısına vardım. (fakat benim gibi kulaklığın üstünden sesi artırmayı unutmayın.)

Kötü durmuyor.

Etmez. Gayet memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

Yok, öyle bir şey hissetmedim. Kişiye göre değişebilir ancak.

Tamamdır çok teşekkürler almaya karar verdim.
SoundLiberty 53 Pro aldım şu anda gayet memnunum umarım ilerdede memnun eder internetten başka araştırmalar yaptığımda genel olarak bilgisayara bağlanmıyor falan deniyor ama bende gayet iyi bağlandı kopmada olmadı tekrar teşekkürler.

Geri
Yukarı