500 TL M.2 SSD önerisi

Hocam ne anlatıyorsunuz ? Bütçeye uygun konuşmuyorsunuz ve enteresan şeyler yazıyorsunuz.
Hocam bu arkadaş bizim SSD seviye listesine iki üç göz gezdirip kendini uzman zannetmeye başladı. :D Verdiği öneriler tamamen mantıksız ve saçma. A2000'e kötü muamelesi yapan ilk onu gördüm diyebilirim. A2000 gayet iyi bir SSD'dir. Kendisi orta halli bir NVMe SSD'dir. DRAM barındırıyor ayrıca. DRAM barındırması bile onu gayet iyi yapar. Ultra 3D ise giriş-orta seviye bir NVMe SSD. DRAM yok ama HMB var. Ama kötü de değil. Dolar kuru şu sıralar oynadığı için fiyatlar aşırı arttı. SSD almadan önce 1 hafta fiyat takibi yapılmalı ve en ucuz bulunduğu anda alınmalı. :)

Hocam bu arkadaş bizim SSD seviye listesine iki üç göz gezdirip kendini uzman zannetmeye başladı. :D Verdiği öneriler tamamen mantıksız ve saçma. A2000'e kötü muamelesi yapan ilk onu gördüm diyebilirim. A2000 gayet iyi bir SSD'dir. Kendisi orta halli bir NVMe SSD'dir. DRAM barındırıyor ayrıca. DRAM barındırması bile onu gayet iyi yapar. Ultra 3D ise giriş-orta seviye bir NVMe SSD. DRAM yok ama HMB var. Ama kötü de değil. Dolar kuru şu sıralar oynadığı için fiyatlar aşırı arttı. SSD almadan önce 1 hafta fiyat takibi yapılmalı ve en ucuz bulunduğu anda alınmalı. :)
SSD seviye listesini kendisi ve birkaç profesör beraber yapmış gibi atıyor ya bir de 🙃

Gerçekten rahatsız edici ,bana başlığı okumuyorsun ve benzeri şeyler yazıyor bir de gerçekten trajikomik :D

Komik çünkü ben şikayet var üzerinden ürünleri değerlendiriyorum DRAM falan anlamam çünkü şikayetleri inceliyorum ve işim bu, orana vurduğumuzda aralarından en çok şikayeti alan oydu bundan dolayı yazmıştım

İnsanlar önerdiğiniz ürünleri satın alıyor. Şikayet Var sitesinde doğru dürüst bilgi almanız zor. Anlamıyorsanız yazmak zorunda değilsiniz. Bende aşırı anlamıyorum SSD'lerden, yeni yeni araştırmaya başladım. Öneri yapmadan önce tüm kaynakları araştırın. Bir listeye bağlı kalmayın.

Geri
Yukarı