500 TL Mekanik Klavye Önerisi

RGB o kadar da önemli değil. Ama hiç aydınlatması olmayan bir model istemem tabii. Sizce K70 mi yoksa Alloy mu? Bir de bilek desteği önerir misiniz?

K70 modelinin bilek desteğini ben rahat bulmadım. En azından Razer Ornata kadar değildi mesela öyle örnek vereyim. K70 metal kasaya sahip. HyperX Alloy modelinde plastik kasa var. Tabii plastik deyip de geçmeyin baya dayanıklı ve sağlam. Pro L modelinde de plastik ama onun da aynı şekilde malzeme kalitesi. Eğer aynı fiyatlarda ise K70, değilse HyperX Alloy öneririm. Ben olsam HyperX Alloy alırdım. Kablosunun çıkarılabilir olması ve kahverengi anahtarları şahsi olarak tercih etmem sebebi ile onu seçerdim.

Ayrı olarak mı bilek desteği istiyorsunuz yoksa klavye de kullanım için sizce bilek desteği önemli mi tarzında soruyorsunuz?

Ayrı olarak bilek desteği istiyorum. Bileklerim acıyor çünkü şu an. Beni rahatsız ediyor. @Jira da ayrı olarak satılan tüm bilek desteklerini Alloy'a takabilir miyiz diyor.
Aynen. Mesela beğendiğin bir tane bilek desteğini aldın. Bu uygun olacak mı veya modele göre boyut falan önemli mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı