500 TL Mekanik Klavye Önerisi

Trust almayın 2 gün sonra arıza çıkarsa nerden bulaştım ben buna dersiniz. Gigabyte alın derim.
Not: Her Trust ürününde 2 gün sonra arıza çıkacak diye birşey yok. Sonra laf etmeyin bana. Ben de Snopy mikrofon kullanıyorum ucuz ve almayın denilen markalardan ancak aşırı acil olduğu ve çok düşük bütçem olduğu için onu aldım. 1 yıldır tertemiz kullanıyorum hiçbir sorunu yok. Size bozulması tutar diye söyledim.

Ben kendi kullandığım tecrübeme dayalı söylüyorum Gamepower'a ön yargılarını kırmalısın Warlock Blue Switch'i 1.5 yıldır kullanıyorum görünüş açısındanda üzerindeki aydınlatmalar olsun gayet yeterli kalite açısından kullanışlı uygun fiyatlı kol desteği var eğer marka benim için önemli dersen farklı markalara yönelebilirsin..

Trust almayın 2 gün sonra arıza çıkarsa nerden bulaştım ben buna dersiniz. Gigabyte alın derim.
Not: Her Trust ürününde 2 gün sonra arıza çıkacak diye birşey yok. Sonra laf etmeyin bana. Ben de Snopy mikrofon kullanıyorum ucuz ve almayın denilen markalardan ancak aşırı acil olduğu ve çok düşük bütçem olduğu için onu aldım. 1 yıldır tertemiz kullanıyorum hiçbir sorunu yok. Size bozulması tutar diye söyledim.

Yok canım niye laf edeyim önerilerinizi istiyorum zaten. Trust konusunda benim de o yüzden endişelerim var zaten. Ama elektronik alet bu sonuçta. Teknoloji şans işidir lafı çok doğru. Bu sözü kanıtlayan bir kaç şey yaşadım ben de zamanında. İnsanlar everest mouse alma diye bağırmasına rağmen gittim aldım ve 1 haftada durduğu yerde bozuldu. Tıkladığım zaman algılamadı falan. Fakat yine değeri büyük ihtimalle 10-15 TL falan olan hatta belki piyasada bile bulunmayan bir mikrofonum var ve çok uzun zamandır kullanıyorum. Arkadaşlar falan da sesin çok net geliyor diyorlar. Şans gerekli böyle şeylerde fakat yine de genel bir fikir ve kalite vardır ortada. O yüzden soruyorum.
Ben kendi kullandığım tecrübeme dayalı söylüyorum Gamepower'a ön yargılarını kırmalısın Warlock Blue Switch'i 1.5 yıldır kullanıyorum görünüş açısındanda üzerindeki aydınlatmalar olsun gayet yeterli kalite açısından kullanışlı uygun fiyatlı kol desteği var eğer marka benim için önemli dersen farklı markalara yönelebilirsin..

Ya marka takıntım var sayılır aslında ama yine de araştırırım alacağım şeyin her modelini. Dediğin modele de baktım fakat kendi kendine tuşa basması gibi sorunlarla karşılaşanlar olmuş. Gamepower'a da Trust gibi markalardan daha fazla ön yargım var çünkü zamanında bu marka için, Çin malı ürünlere etiket basıp satılıyor tarzı çok yorum gördüm. Yorumlarda da belirtilen sorun oldukça fazla kişide yaşanmış ve klavyede en sinir edecek sorunlardan birisi. Hem ön yargım hem de yorumlar yüzünden bu modeli almayı düşünmüyorum. 30 TL daha verip aldığı yorumların tamamı olumlu olan Gigabyte modeli almak daha mantıklı benim için.

Şu an için kafama yatan model o fakat hala önerilere açığım. Ne kadar fazla öneri alırsam o kadar iyi benim için. Teşekkürler.
Düzenleme : Arkadaşlar bugün itibari ile bütçem 500 TL'ye kadar çıktı. Burada konuyu düzenleyemediğim için yeni bir konu açacağım. Hem temiz bir tavsiye konusu olur. Tavsiyede bulunmak isteyen olursa bu konuya bekliyorum. Teşekkürler : https://www.technopat.net/sosyal/konu/500-tlye-kadar-mekanik-klavye-oenerisi.731557/

Son düzenleme:
Yeniden merhaba arkadaşlar. Dün burada 200-250TL civarına mekanik klavye tavsiyesi istemiştim. Fakat bütçemi 500 TL'ye kadar çıkardım. Normalde bugün alacaktım klavyem olmadığı için, fakat başka bir arkadaşımdan beni idare edecek bir klavye aldım. 1-2 gün onunla idare edeceğim yeni alacağım klavye gelene kadar. Şimdi ise sizlerden 500 TL ve altı fiyata mekanik klavye tavsiyeleri istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü aşırı bir bilgim yok mekanik klavye ve switchler hakkında. Cherry MX switchlerin çok iyi olduğunu öğrendim dün. Bunun dışında pek bilgim yok. Ve yine dün söylediğim gibi Gamepower markasına ön yargım var bu yüzden gamepower ürünü almayacağım. Trust, Inca gibi markalara da pek güvendiğim söylenemez ama Trust'ın yine fiyatına göre iyi ürünleri var gibi.

Neyse ben sizin tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

*Bu arada konu moderatörler tarafından güncellenmiş. Yeni konu açılmadı. Buradan tavsiyelerinizi yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Tek renk yeter derseniz Corsair K68 RED ama 100 TL daha vereyim RGB olsun isterseniz Corsair K68 RGB alabilirsiniz.

Tam RGB olan model ile başka bir klavye arasında kalmıştım. Sizce hangisi? Bahsettiğim diğer klavye : Asus Rog Claymore Core RGB Cherry MX Red Türkçe Mekanik Oyuncu Klavyesi

Asus'un tasarımı daha çok hoşuma gitti gibi. Fakat numpad kısmı yok onun da.

Öncelikle trust markasına güvenmemelisin onun yerine rampage raptor tavsiye edebilirim.

Trust'a güvenmiyorsam Rampage'e hiç güvenmem. :/

Başlık 500 TL konu max 250 TL neden?

Dün akşam bütçem 250 civarıydı. Bugün bütçeyi 500'e kadar çıkardım Yeni konu açtım fakat onay verilmedi. Bu konunun sonuna ekledi moderatörler açtığım konuyu. Boşa konu kalabalığı olmasın diye sanırım. Bir kaç mesaj yukarda açıkladım aslında.

Corsair K68 modelini öneririm. Kırmızı ışıklandırma olan modeli 350-400 tl arası, RGB ışıklandırmalı modeli de 450-500 tl arası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı