500 TL modem tavsiyesi

Melihh35

Kilopat
Daha fazla  
Bütçe 500.
Arkadaşlar 100Mbps VDSL için modem arayışındayım. Gözüme çarpan 3 adet modem var bu modemleri uzun süredir kullanan arkadaşlar veya bu modemleri gayet iyi bilen kişiler bilgilerini aktarırsa çok sevinirim. Onun haricinde başka bir model önerisinde bulunursanız da olur. Öneride bulunurken neden bu olması gerektiğini de belirtirseniz iyi olur herkes için bilgilendirme gibi.

Modemler;
  1. ZyXEL VMG3625-T50b (385 TL)
  2. Keenetic Extra DSL (559 TL)
  3. ASUS DSL-AC51 (450 TL)
Bu modemler arasında fiyat farkı var o yüzden uzun süre kullanan arkadaşlar cevaplarsa bu fiyata değer mi onu anlayalım. Benim fikrim ZyXEL almak fiyatına göre özellikleri gayet yeterli gibi duruyor ancak uzun süredeki performansları önemli.

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Bu süre içinde sıkıntı yaşadınız mı ?
Extra DSL hepsine tek atar.
@Melihh35 modemden beklentin nelerdir ve elinde VDSL modem var mı yoksa yok mu belirtirsen ona göre önerilerde bulunabiliriz.
Modemim yok yeni alacağım. Beklentim uzun yıl götürsün hemen bozulmasın 5G desteği olsun. Aktarımlarda kopmalar vs gibi sorunlar olmasın. Kısacası ekstra bir özellik çok gerek yok. Stabil olsun sorunsuz olsun
@Melihh35 ASUS AC51 kullanıyorum memnunum.
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Bu süre içinde sıkıntı yaşadınız mı?

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Bu süre içinde sıkıntı yaşadınız mı?

Modemim yok yeni alacağım. Beklentim uzun yıl götürsün hemen bozulmasın 5G desteği olsun. Aktarımlarda kopmalar vs gibi sorunlar olmasın. Kısacası ekstra bir özellik çok gerek yok. Stabil olsun sorunsuz olsun

2 sene oldu hiçbir sıkıntı yaşamadım 50 Mbps VDSL bağlantım var.

Son düzenleme:

Siz bu modemi kullandınız mı ? Zyxel'i neden almamam gerekiyor, neden bunu almam gerekiyor biraz beni bilgilendirir misiniz. Bu modemde bir kaç yerde bağlantı sorunları ve ısınma sorunları yaşayan görmüştüm
Hocam kendim Zyxel'i kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim ama ADSL olarak kullanıyorum. VDSL'e geçeceğiz. Keenetic önerme sebebim sorduğumda herkesin Zyxel'den üstün görmesi. Zyxel'de alınabilir. Bütçe var ise Keenetic tavsiyemdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı