500 TL mouse önerisi

Melikşah S

Hectopat
Arkadaşlar merhaba 3 yıldır Razer DeathAdder essential kullanıyorum. Gerçekten memnun kaldım. Aklımda Razer Mamba Elite var şu anda 460 TL'ye buldum N11'de. Razer Viper elime oturmadı. Aklımda Basilisk X HyperSpeed kablosuz da var ama aynı fiyatta olmalarına rağmen Mamba daha iyi en fazla 500 TL'ye kadar mouse önerilerine açığım .(DeathAdder hariç) makro pek kullanmıyorum elim büyük tutuş şeklim palm grip.

Son düzenleme:
Bence 100 lira tasarruf ederek şunu al arkadaşım 2 yıldır bunu kullanıyor ve hala yeni gibi çalışıyor.

N11'de 400 TL arada sadece 60 TL fark var hem 3 yıl zaten DeathAdder kullandım sadece 60 TL fark varken Mamba almak daha mantıklı değil mi?
Eğer pençe şeklinde tutuyorsan fareyi; Corsair Glaive, M55 çok uygun olacaktır.

Palm grip yani avuç içi tutuyorum elim büyük.

N11'de 400 TL arada sadece 60 TL fark var hem 3 yıl zaten DeathAdder kullandım sadece 60 TL fark varken Mamba almak daha mantıklı değil mi?

Palm grip yani avuç içi tutuyorum elim büyük.
Ben corsair ekipmanlarına hasta gibi birşeyim o yüzden corsair hariç hiçbir şey önermem kusra bakmayın bu huyum için :D
Harpoon hariç tüm modellerini kullanmıştım corsairin, elin büyükse M65 elite kullanabilirsiniz hissiyatı vs. çok hoşuma gitti benim açıkçası.

Ben Corsair ekipmanlarına hasta gibi birşeyim o yüzden Corsair hariç hiçbir şey önermem kusra bakmayın bu huyum için :D.
Harpoon hariç tüm modellerini kullanmıştım Corsair'in, elin büyükse M65 Elite kullanabilirsiniz hissiyatı vs. çok hoşuma gitti benim açıkçası.

Benim de kasa Corsair zaten :) 500 TL'ye N11'de buldum alternatifler arasına ekledim teşekkürler tavsiyen için.

Yeni konular

Geri
Yukarı