500 TL mouse önerisi

Bütçe
500

489483

Hectopat
Kulaklığı aldım sıra, farede. 500 TL bütçem var. Aklımda Sabre Pro vardı ama brick oluyor falan diyorlar. Emin olamadım. Şu an kullandığım farenin Sabre Pro'dan büyük olduğunu göze alınca boyutu sıkıntı etmiyor. Başka önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı aldım sıra, farede. 500 TL bütçem var. Aklımda Sabre Pro vardı ama brick oluyor falan diyorlar. Emin olamadım. Şu an kullandığım farenin Sabre Pro'dan büyük olduğunu göze alınca boyutu sıkıntı etmiyor. Başka önerileriniz var mı?
Brick olma olayı doğru. @JakerT4 hocam ile birlikte hazırladığımız çözüm konusunda -çözüm olamayan desek daha doğru- olan dosya bile işe yaramadı.

Başka ne artısı var?
Delikli olduğu için daha hafif.

Our Mouse Control Tests: Click Latency bu siteden en az gecikme veren mouse lara bakabilirsin. Viper mini aldım ben 1 hafta önce gayet memnunum.

Geri
Yukarı