500 TL Oyun İçin Kulaklık Önerisi

Muhtemelen kargo ücre yurt dışı olığu için 50-60TL civarında.

Sizce arkadaşın önerdiği Cloud Alpha modeli kargo ücretiyle ne kadara gelir? Bir de ben ilçedeyim kargoda sorun olur mu? Ya Türkiyeden Cloud 2 alacağım ya da yurtdışından Cloud Alpha.

Türkiye'den Cloud 2 almak çok daha mantıklı.

Teşekkürler son bir sorum olacak kulaklığı GameExtradan almayı düşünüyorum (yanında stand geldiği için) ama kutu açıldıktan sonra iade edilemiyormuş. Doğru mudur, güvenilir midir?

Kulaklığa hijyen ürünü vesaire bir şeyler diyip iade almamaya çalışırlar fakat 14 günlük cayma hakkınızı kullanmak istediğinizi üstelerseniz iade alırlar diye düşünüyorum. Ben İtopya'ya Arctis 7 iade ederken böyle olmuştu.

Teşekkürler son bir sorum olacak kulaklığı GameExtradan almayı düşünüyorum (yanında stand geldiği için) ama kutu açıldıktan sonra iade edilemiyormuş. Doğru mudur, güvenilir midir?
Son derece güvenilir bir sıkıntı çıkmaz. Dediğiniz iade durumu her sitede olamasa bir çok sitede mevcut.

Kulaklığı tavsiye ederim. Yaklaşık 1 senedir bu modeli kullanıyorum. Şiddetle öneririm. Şuan bazı siteler 23 kasım indirimi adı altında 540 lira gibi bir fiyata satıyor standıyla beraber.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…