500 TL Oyun İçin Kulaklık Önerisi

HelloNegibor

Hectopat
Bildiğiniz gibi Black Friday indirimleri başlıyor, bu indirimlerle birlikte en fazla 500 TL' ye 7.1 kulaklık almak istiyorum. Bu kulaklığı CS:GO PUBG gibi oyunlarda ses kasmak için kullanacağım ve müzik performansı da iyi olmalı. Eğer daha düşük bir fiyatta yakın bir performans veren bir kulaklık varsa tercihim olur. Çünkü buna çok fazla para da harcamak istemiyorum, 500 TL bütçem var bunlara göre bana ne önerirsiniz?

Belirtmeyi unutmuşum yayıncılık için de kullanmayı düşünüyorum mikrofonu uygun mudur?
Miktofonu yayıncılık için uygun. Youtubeda testleri var bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Miktofonu yayıncılık için uygun. Youtubeda testleri var bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazondan böyle bir fiyata buldum güncel kurla hesaplayınca yaklaşık 400 TL sizce güvenli mi? https://www.amazon.com/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-KHX-HSCP-RD/dp/B00SAYCXWG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı