500 TL oyuncu faresi önerisi

Bütçe
500
Sensörü bir tık daha iyi diye öneriyorlar fakat aradaki fark hissedilecek seviyede bile değil. Eğer tutuş şekliniz Basilisk X için iyiyse çok daha mantıklı.

Tutuş şekliniz ve elinizin boyutu nedir?

İşinizi görecektir, son derece kaliteli bir mouse.
İncelemem de mevcut:

Orta parmağımın başından bileğime 18 cm.
12cm genişliği var.
Parmak boyutlarım 11cm ile 6cm arasında baş parmağım 7cm
Şu an kullandığım mouse 12Cm'e 7cm (everese SM-700)

Tutuş şekliniz nedir?

1618426251215.png

Bende onu düşünüyordum mantıken ama fiyat biraz fazla geliyor insana ama zaten bu devirde her şey öyle 8 yıllık emektar Logitech mouse bozulunca artık optik okuyucu kaymıyor yedek oyun mouseme geçtim oda Switch'i bozulmuş. Satın aldığım ilk Mouse'di onu bu gece analım M180 Logitech.
Herkese yardımı için teşekkürler konuyu maus'yi alınca kapayacağım .Alana kadar ki tüm mesajları okuyacağım .

G102 ile arasında ne tür farklar var?
Konuya cevap yazacaklar lütfen karşılaştırma ve açıklama yazıbilirmir . Teşekkürler.

Hocam sen G102 yazmışsın diye önerdim. Aralarındaki tek fark biri kablolu diğeri kablosuz. Söz konusu mouse olunca şu model diyemez kimse, çünkü herkesin ellerinin boyutu ve mouse tutuş şekli farklı farklı. G102 sana uygunsa kesinlikle bütçen yetiyorsa kablosuz versiyonu olan G305 al, kablo derdi yok, gecikme yok, 1 MS tepki süresi var. Geçen sırf şekil olarak G102 ve G305'e benziyor diye indirime girdiğini görünce Asus ROG Strix Impact II Wireless aldım, daha açıp bakmadım, 439 TL'ydi Gaming Gecesi'nde. Referans model belirlerlersen bizler için, dersen ki şu model mouse'a elim yatkın, ona göre modeller önerebiliriz. Dediğim gibi G305'i G102'yi listene koyduğun için önerdim.

Hocam sen G102 yazmışsın diye önerdim. Aralarındaki tek fark biri kablolu diğeri kablosuz. Söz konusu mouse olunca şu model diyemez kimse, çünkü herkesin ellerinin boyutu ve mouse tutuş şekli farklı farklı. G102 sana uygunsa kesinlikle bütçen yetiyorsa kablosuz versiyonu olan G305 al, kablo derdi yok, gecikme yok, 1 MS tepki süresi var. Geçen sırf şekil olarak G102 ve G305'e benziyor diye indirime girdiğini görünce Asus ROG Strix Impact II Wireless aldım, daha açıp bakmadım, 439 TL'ydi Gaming Gecesi'nde. Referans model belirlerlersen bizler için, dersen ki şu model mouse'a elim yatkın, ona göre modeller önerebiliriz. Dediğim gibi G305'i G102'yi listene koyduğun için önerdim.
Hocam bir tanesi ile yargı yapmak biraz saçma hem konunun devamında hepsini bahsettik.

Geri
Yukarı