500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Selam dostum! Kulakliklar hakinda ayrintili bilgiye sahip degilim ancak dun kulaklık aldigim icin bir arastirma yapmistim. Ben Sharkoon rush ER3 modelini aldim. En ucuza onerilen oydu cunku ancak arastirmalarim sirasinda H2016D modeli yerine 85 lira daha pahaliya satilan H2029u modeli tavsiye edildigini ve hatta birisi H2019 modeli icin "fiyatini hak etmiyor" diye uyarida bulunarak bahsettigim oneriyi yaptigini gordum. Ayrica butceyi biraz daha artirirsan arastirmalarim sonucu en cok tavsiye edilen iki model var. Bunlardan birisi H2002D ve H2002p ayrica Corsair HS50 Pro. Her ne kadar 7.1 istiyorsan H2002, an ak 7.1 istenmiyorsa daha iyi olaraka HS50 Pro modeli tercih edilmeli dense de HS50 Pro icin daha ayritnili aratsirma yaptığımda cok kisa sürede pedlerdeki ve kafa ustundeki deride soyulma yasandigindan sikayet edenleri gormustum. Dolayisyla baskalarindan ogrendigim kadari ile H2016D ise H2029u tercih etmek daha iyiymis. Ayrica Akakçe'den HS50 Pro'nun fiyatina bakinca bin lira gozukse de Trendyol'da 790 kususreydi sanirim staan bir satici var. Ancak yorumlarda "bozuk gonderildi, iade yapilmadi" diyerek magduriyetini belirten insanlar da vardi. Yani o modeli secersen bunlari da goz onunde bulundurmani isterim.
Sharkoon rush ER3 nasıl?

Sharkoon rush ER3 nasıl?

Hayatımda ilk defa kulak üstü kulaklık kullanıyorum. Öyle basstır tizdir hiçbir seyi bilmem. Bu bilgiler ışığında ben şimdiye kadar orijinal Samsung kablolu kulak içi kulaklığını kullanıyorum, hani şu telefonlarla beraber gelenlerden. Boyu kısa olmasa PC için de onu kullanırdım. Bu Sharkoon kulağlığı sesi az ve sanki avucumla kulaklarimi kapiyormuşum gibi bir hissiyat var sesler sanki bir sisin arkasından geliyormus gibi bu hissiyat yüzünden. Hani şimdi avuç içinle kulaklarını kapa dısarıdan nasıl ses geliyor, sen konusundca nasıl ses geliyorsa oyle geloyor. Kulagimda basınç varmıs gibi hissediyorum. Ayrica belki alısmadigimdandir su kafamin ustundeki kopru kafa tepemi rahatsiz ediyor. Ama kulaklarimda baskından yana bir şikayetim yok. Hani Samsung kullaniyordum dedim ya bu Sharkoon'u gittim masaustune taktim hala telefonda ve laptopta Samsung olani kullanıyorum, onunla daha rahatim. Tekrar soyluyorum ilk defa kulak ustu kullanıyorum belki de yillarin baska ture olan aliskanligidir, diger kulak üstü kulakliklara karsi nasildir bilemem ama su an keske su Samsung'un daha uzun kablolu olani olsaydi da onu kullansaydim diyorum. Ama dısaridan sesi iyi kesiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı