500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim Sharkoon Skiller SGH30 kulaklığım bozuldu ve yeni kulaklık almam gerekiyor. İnternette bir tane Rampage Drop buldum, 250 TL ve sorunsuz duruyor. Aynı kulaklık arkadaşımda da var ve 500 TL'ye satarım diyor. Sizce ne yapmalıyım?

2. anlamadım 3. bütçem bu kadar öğrenciyim okul masrafıma zor yetişiyorum çalışıyorum.

Espri çok takma Rampage genelde çok pahalı ve cok kalitesiz oluyor ondan dedim.
Bunu alabilirsin gayet kaliteldir.

Espri çok takma Rampage genelde çok pahalı ve cok kalitesiz oluyor ondan dedim.
Bunu alabilirsin gayet kaliteldir.

Hocam almışken ses kalitesi ve kablosunun kaliteli olmasını istiyorum sesi ve kablosu hakkında bilgi sahibiyseniz aydınlatabilir misiniz?

Selam dostum! Kulakliklar hakinda ayrintili bilgiye sahip degilim ancak dun kulaklık aldigim icin bir arastirma yapmistim. Ben Sharkoon rush ER3 modelini aldim. En ucuza onerilen oydu cunku ancak arastirmalarim sirasinda H2016D modeli yerine 85 lira daha pahaliya satilan H2029u modeli tavsiye edildigini ve hatta birisi H2019 modeli icin "fiyatini hak etmiyor" diye uyarida bulunarak bahsettigim oneriyi yaptigini gordum. Ayrica butceyi biraz daha artirirsan arastirmalarim sonucu en cok tavsiye edilen iki model var. Bunlardan birisi H2002D ve H2002p ayrica Corsair HS50 Pro. Her ne kadar 7.1 istiyorsan H2002, an ak 7.1 istenmiyorsa daha iyi olaraka HS50 Pro modeli tercih edilmeli dense de HS50 Pro icin daha ayritnili aratsirma yaptığımda cok kisa sürede pedlerdeki ve kafa ustundeki deride soyulma yasandigindan sikayet edenleri gormustum. Dolayisyla baskalarindan ogrendigim kadari ile H2016D ise H2029u tercih etmek daha iyiymis. Ayrica Akakçe'den HS50 Pro'nun fiyatina bakinca bin lira gozukse de Trendyol'da 790 kususreydi sanirim staan bir satici var. Ancak yorumlarda "bozuk gonderildi, iade yapilmadi" diyerek magduriyetini belirten insanlar da vardi. Yani o modeli secersen bunlari da goz onunde bulundurmani isterim.

Selam dostum! Kulakliklar hakinda ayrintili bilgiye sahip degilim ancak dun kulaklık aldigim icin bir arastirma yapmistim. Ben Sharkoon rush ER3 modelini aldim. En ucuza onerilen oydu cunku ancak arastirmalarim sirasinda H2016D modeli yerine 85 lira daha pahaliya satilan H2029u modeli tavsiye ediliyor ve birisi H2019 modeli icin "fiyatini hak etmiyor" diye uyarida bulunarak bahsettigim oneriyi yapmisti. Ayrica butceyi biraz daha artirirsan arastirmalarim sonucu en cok tavsiye edilen iki model var. Bunlardan birisi H2002D ve H2002p ayrica Corsair HS50 Pro. Her ne kadar 7.1 istiyorsan H2002, an ak 7.1 istenmiyorsa daha iyi olaraka HS50 Pro modeli tercih edilmeli dense de HS50 Pro icin daha ayritnili aratsirma yaptığımda cok kisa sürede pedlerdeki ve kafa ustundeki deride soyulma yasandigindan sikayet edenleri gormustum.

Çok teşekkür ederim tam istediğim gibi anlatmışsınız ben Sharkoon Skiller SGH30 aldığım zamanda H2002D ile karşılaşmıştım fakat bunu tercih ettim galiba dediğiniz gibi H2002D ye geçiş yapacağım.

Çok teşekkür ederim tam istediğim gibi anlatmışsınız ben Sharkoon Skiller SGH30 aldığım zamanda H2002D ile karşılaşmıştım fakat bunu tercih ettim galiba dediğiniz gibi H2002D ye geçiş yapacağım.

H2002D modeli 3.5mm jack girişli ve RGB özellikleri olmayan model. Tamam RGB onemli degil ama H2002p modelinde USB giris ve kendi ses karti bulunduğu icin, jack girisli modellere kiyasla, ozellikle anakartinin ses yongasi iyi degilse, daha iyi bir tercih olacaktır. Anakartinda iyi bir ses yongasi varsa sorun yok ancak aksi takdirde H2002p modelini secmek daha iyi olabilir ancak tabii ki de tahmin edebilecegin uzere H2002p USB girise sahip oldugu icin dogrudan telefon ve PS ile kullanma imkanindan magdur kalıyorsun.

H2002D modeli 3.5mm jack girişli ve RGB özellikleri olmayan model. Tamam RGB onemli degil ama H2002p modelinde USB giris ve kendi ses karti bulunduğu icin, jack girisli modellere kiyasla, ozellikle anakartinin ses yongasi iyi degilse, daha iyi bir tercih olacaktır. Anakartinda iyi bir ses yongasi varsa sorun yok ancak aksi takdirde H2002p modelini secmek daha iyi olabilir ancak tabii ki de tahmin edebilecegin uzere H2002p USB girise sahip oldugu icin dogrudan telefon ve PS ile kullanma imkanindan magdur kalıyorsun.

Hocam dediğiniz gibi 2002p alayım o zaman.

Fiyatı 800TL üzerinde galiba.

Son düzenleme:
Hocam dediğiniz gibi 2002p alayım o zaman.

Fiyatı 800TL üzerinde galiba.

Evet maalesef -p sanirim 850, -d 999 lira. Nays kart'a uye olur ve anlasmali e ticaret sitesinden alisveris yaparsan yuzde 10 para iadesi kazanirsin. N11'den alisveriis yaparsan da eylül ayinda 1 kereye ozel yuzde 10 indirim de onda var. Her seye ragmen fiyati fazla gelirse 2029u modeline bakabilirisn.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı