500 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Tenac-iousD

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Sizlerin fikrini almak istiyorum. Logitech G430'um vardı sağ kulaklığı kırıldı, kablosu ile sallanıyor artık, kullanışsız hale geldi. Max 500 TL'ye yeni bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Özellikle sağlam olan, mikrofondan iletilen sesi çok net olan ve ses kalitesi yüksek olan 7.1 bir kulaklık arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
350 , sanırım eski adıyla v3 olmalı . Baktım ; fakat 7.1 surround yok onda . Cs:Go için olması baya önemli benim adıma. Eski kulaklığımda vardı G430 Logitech'de . Hyperx Cloud II için baya güzel diyorlar ama bakalım , daha öneri gelsin sayfaya :)
Siberia 350 v3 değil. Bu farklı model. Bu kulaklıkta DTS Headphone:X 7.1 Surround Ses Sistemi vardır.

Hyperx cloud II çok güzeldir. Ben şahsen Plantronic Gamescom 788 kullanıyorum gayet güzel. CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum dersen Steelseries kulaklıklara yönel derim. :)

Hyperx cloud II çok güzeldir. Ben şahsen Plantronic Gamescom 788 kullanıyorum gayet güzel. CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum dersen Steelseries kulaklıklara yönel derim. :)
Sizinkinde sanırım 7.1 ve dolby desteği var , steel siberia 350'de ise 7.1 ve dts desteği var . Ama tam olarak farkı nedir bu sistemlerin headsetler adına , bazıları pek fark yok diye yazmış , bazısı dts biraz daha az ses kaybına yol açar daha iyidir yazmış ama emin olamadım , şu an aklım steel 350'de gerçi :)

Aynen cs tarzı fps oyunlar için alıyorum.

Sizinkinde sanırım 7.1 ve dolby desteği var , steel siberia 350'de ise 7.1 ve dts desteği var . Ama tam olarak farkı nedir bu sistemlerin headsetler adına , bazıları pek fark yok diye yazmış , bazısı dts biraz daha az ses kaybına yol açar daha iyidir yazmış ama emin olamadım , şu an aklım steel 350'de gerçi :)

Aynen cs tarzı fps oyunlar için alıyorum.
Sen aklındaki kulaklığı al. Bu arada dts desteğinde ses kaybı falan filan olmuyor. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Sen aklındaki kulaklığı al. Bu arada dts desteğinde ses kaybı falan filan olmuyor. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.
Mic testlerini izledim 350'nin biraz önce . Ses kalitesi çok kötü sanırım , siz 350 mi kullanıyorsunuz ? Eğer kullanıyorsanız mik kalitesi hakkında bir şey söyleyebilir misiniz acaba ?

Benim yok. Arkadaşım kullanıyordu orada bir deneme şansım oldu. Cidden mikrofonu baya iyiydi ama öle şahane diyemem. Fakat Logitech G430,Razer Kraken'den daha iyiydi. Tabiki sen bilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı