500 TL Oyuncu kulaklık önerisi

Hocam müzik falan için uygun değil ama oyun amaçlı kullanacaksan alabilirsin ama daha düşük bütçeli bir kulaklık önereyim.

Hocam şu şekil ben kulaklığı aldım ve iade ettim çünkü jak girişli olduğu için anakartındaki ses kartına bakıyor olay. Sanırım bende de dandik bir ses kartı vardı mikrofonda cızırtı vardı ayrıca ses performansıda istediğim gibi değildi ama kulaklık çok rahat. Bende USB girişli bir kulaklık aldım.
xpg ve omen da ses kartına mı bakıyor hocam

Hocam müzik falan için uygun değil ama oyun amaçlı kullanacaksan alabilirsin ama daha düşük bütçeli bir kulaklık önereyim.

bu 7.1 deilki hocam

XPG ve Omen da ses kartına mı bakıyor hocam

Hocam jak varsa ses kartına bakar USB ise kendi çözer o işi

XPG ve Omen da ses kartına mı bakıyor hocam.

Bu 7.1 değilki hocam.

Hocam aslında gönderdiklerinizde yok bu fiyata zaten 7.1 bir kulaklık bulamazsınız sanal 7.1 diye geçer hatta bazıları kolpadır gönderdiğim kulaklıkta sesler gayet temiz gelir 7.1 aramaya gerek yok.

Amazon.com.tr

bu iyi midir ya hocam ben 7.1 istiyorum ilk adamakıllı kulaklığımı alıcam alınırmı bilemedim

gibi ürünler bakıyorum gamepower rampage gibi ürünler alınırmı alınmazmı.

Razer Kraken X Lite 7.1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - Trendyol hangisi olur bir öneriniz varmıdır.
HS35 kronik sorunlu bir model, önermiyorum.

GameNote H2002D, Logitech Astro A10 öneriyorum.

Amazon.com.tr

bu iyi midir ya hocam ben 7.1 istiyorum ilk adamakıllı kulaklığımı alıcam alınırmı bilemedim
Berbat hocam.

Hocam Gamepower gibi markalara bulaşmayın HP Omen alın daha iyi.
HP Omen serisi kulaklıkların bassları kötü.

HS35 kronik sorunlu bir model, önermiyorum.

GameNote H2002D, Logitech Astro A10 öneriyorum.

Berbat hocam.

HP Omen serisi kulaklıkların bassları kötü.
Hocam mesajını okumadım hs 35 aldım telefondan şarkı açtığımda ses temiz ve stereo geliyordu ama pcye taktıktan sonra sağda mono gelmeye başladı ne yapmalıyım youtube naktım ama sorunu çöözemedim

Geri
Yukarı