500 TL paten önerisi

FlexR

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Neredeyse 5 yıldır paten kullanıyorum. En son patenimi 2 yıl önce almıştım ve tahmin ettiğiniz gibi ayaklarımı sıkmaya başladı.
Aslında yine memnundum fakat en son parkur vb. paten, kaykay yerleri olan parklara gittiğimde benim 5 yıllık geçmişimin bir hiç olduğu, benden kat kat daha iyi olan kimselerin inanılmaz hareketlerine şahit oldum. Neredeyse 7 yaşındaki çocuk bana fark atıyordu, galiba 2 tane devasa tekerleği olan bir paten giyiyordu.

Anlamışsınızdır ben pateni daha çok ulaşım ve eğlence amaçlı kullanıyordum fakat artık yarış ve parkur amaçlı kullanmak istiyorum. Çok iyi bir dengeye sahibim fakat sadece o kadar, korkum yok, paten hakkında az bir bilgiye sahibim. Evet ne kadar 5 yıldır kullanırsam kullanayım, paten hakkında anca silikon ve kemik farkını anlamış, anlamamış olmaktayım, yarı yarıya.

Birkaç sene önce, tam tarih bilmiyorum, Göztepe paten yarışmasında 17. olabilmiştim diye hatırlıyorum.
O zamanlar herkesin kullandığı Decathlon'dan alınan mavi, turuncu pateni kullanıyordum.

Şu an kullandığım paten budur, ne kadar çocuk yazsa da 40 olan ayağıma sıksa da olabiliyor.
Ayak boyutum 39-40 gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
40 numara zar zor oluyorsa 41 veya 42 olacaktır diye düşünüyorum. Önerim:

40 numara zar zor oluyorsa 41 veya 42 olacaktır diye düşünüyorum. Önerim:
Hocam eski paten 36-38 numara, şu an en son 38 numaraya çektiğimde bile acıtıyor.

Geri
Yukarı