500 TL PRO2000 LPK9-350W Uyumlu Ekran Kartı Tavsiyesi

GTX 750Ti R7 260'ı çok net geçer. Ayrıca ekran kartı güncellemesinden fazla fark beklemeyin, işlemciniz darboğaz yapabilir. GTX 950'yi Vatan'dan alabilirsiniz fakat internetten araştırıp ucuz sitelerden alırsanız daha iyi olacaktır.
beyefendi merhaba verdiğiniz cevap için teşekkür ederim :) öncelikle hatamdan dolayı özür dilerim r7 260 yazmışım galiba söylemek istediğim ekran kartı r7 265 ti gerçi aralarında fazla fark yok ancak internette ki testlerde r7 265 750 ti a göre daha iyi :) fazla fark beklemeyin demişsiniz ancak hali hazırda anakartımın üzerindeki ekran kartı hd 6570 gibi çok vasat bir kart yani ben 750 ti ı aldım diyelim şimdi fazla fark olmayacak mı ?

İşlemciyi ağır yiyen oyunlarda kart darboğazı söz konusu olmaz. Ki zaten 750 ti da pek matah bir kart değil yani. Anca hakkı o işlemcinin 750 ti.
Aynen hocam haklısınız bir fark oluşturacak yerine göre dar boğaz da yapabilir ama @zevheri arkadaşımın dediği gibi çok abartılı bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum çünkü 750 ti zaten aman aman bir kart değil orta seviye bir kart ama yorumunuz ve cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ilhan bey (isminizin ilhan olduğunu tahmin ediyorum yanlış tahmin ettiysem affola)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı