500 TL PSU Önerisi

Ben şöyle değiştirmek istiyorum oyun oynuyorum ve ekranım kapanıyor ama kasa çalışıyor geri açmak içinde bilgisayarı kasayı komple kapatıp açmam gerekiyor ben araştırdım biraz güç kaynağı kötüymüş bendeki değişitirin diyorlar bende şunu düşünüyorum şimdi güç kaynağını iyisini alsam değiştirsem oyun oynarken yine aynı sorun yaşar mıyım kapanırmı ekranım veya bilgisayarım.

Hocam OCCT programı ile Power testi ve GPU testi yapabilir misiniz? Çünkü dediğiniz sorun ekran kartından veya PSU'dan kaynaklı olabiliyor.

Bendeki güç kaynağı dostum 500W Ti bende onu 650W olarak değiştirmek için kasayı yolladım İncehesap sitesine onlarda bugün kasayı bana yolladılar ve test ettiklerini söylediler bunları koymuşlar ekranada acaba bunlar mı dedikleriniz

Dosya Ekleri

• IMG_20200925_163214.jpg
    IMG_20200925_163214.jpg
    219 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20200925_163217.jpg
    IMG_20200925_163217.jpg
    297 KB · Görüntüleme: 15
Bendeki güç kaynağı dostum 500W Ti bende onu 650W olarak değiştirmek için kasayı yolladım İncehesap sitesine onlarda bugün kasayı bana yolladılar ve test ettiklerini söylediler bunları koymuşlar ekranada acaba bunlar mı dedikleriniz.

Evet hocam işlemciyi ve ekran kartını yük yün bindirmişler. Hocam o zaman PSU yüzünden bu sorunu yaşamıyorsunuz. PSU modeli kaliteli değil değiştirirseniz çok iyi olur. Ekran kartını garantiye gönderin sizde olan sorunun kaynağı ya ekran kartı veya PSU oluyor. Genelde RX 500 serisi ekran kartlarında oluyor bu sorun.

Ben şöyle değiştirmek istiyorum. Oyun oynuyorum ve ekranım kapanıyor, ama kasa çalışıyor geri açmak içinde bilgisayarı kasayı komple kapatıp açmam gerekiyor. Ben araştırdım biraz güç kaynağı kötüymüş diyorlar. Ben de şunu düşünüyorum şimdi güç kaynağını iyisini alsam değiştirsem oyun oynarken yine aynı sorun yaşar mıyım? Kapanır mı, ekranım veya bilgisayarım?
Aynı sorun bende de var #rez

Yeni konular

Geri
Yukarı