500 TL PSU'lu kasa önerisi

Seçtiğiniz parçalar çok güzel. Kasa'da uygun 4 fanı var toplamda. Birde kule tipi işlemci soğutucu öneririm.
Fan DesteğiÖn120mm x 3 yada 140mm x 2
Arka120mm x 1

İşte bunu alabilirsiniz. Gayet iyi. 👍 Fakat yorumlarda 2 fan ile geldiği yazıyor :)
Kusura bakmayın cahilliğime verin ama 2 fan gelmesi iyi mi kötü mü ? 🤓
Seçtiğiniz parçalar çok güzel. Kasa'da uygun 4 fanı var toplamda. Birde kule tipi işlemci soğutucu öneririm.
Fan DesteğiÖn120mm x 3 yada 140mm x 2
Arka120mm x 1
Bütçemi çok fazla zorladım, aylık ödeyebileceğim 200 TL iken 250 TL’ye çıktım, elime nakit geçince, o.c ihtiyacı duyunca alabilirim.

Kasa içindeki hava sirkülasyonu için gerekli birşey. Çoğu hazır kasada arka fan gelmiyor örnek veriyorum: İşlemci ve ekran kartı gereğinden fazla ısınıyor. Üzerinde gelmezse harici rgb fanlarda alıp şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Sistemin içerisinde oluşan sıcak havayı rahat atması ve donanımsal parçaların birbirini ısıtmadan çalışması sistemin performansı bakımından önemli.

Kasa içindeki hava sirkülasyonu için gerekli birşey. Çoğu hazır kasada arka fan gelmiyor örnek veriyorum: İşlemci ve ekran kartı gereğinden fazla ısınıyor. Üzerinde gelmezse harici rgb fanlarda alıp şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Sistemin içerisinde oluşan sıcak havayı rahat atması ve donanımsal parçaların birbirini ısıtmadan çalışması sistemin performansı bakımından önemli.
Yorumlarınız için çok teşekkürler, dikkate alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı