500 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
500

reALTT

Hectopat
Makaleler
1
Son zamanlarda bununla ilgili çok konu açtım çünkü bütçem sürekli değişiyor. Son karar olarak 500 TL bütçeye karar verdim. 500 TL'ye Red Switch mümkünse bilek destekli ve multimedya tuşlu klavye önerebilir misiniz?

Değil sanırım ama benim için sıkıntı yok alıyorum hemen.
Eğer 2. el yada 0 şansınız varsa Asus tuf k3 Red switch kesinlikle ve kesinlikle tercih ederim. 600 lira bandında diye hatırlıyorum 0 ürünleri.
Son zamanlarda bununla ilgili çok konu açtım çünkü bütçem sürekli değişiyor. Son karar olarak 500 TL bütçeye karar verdim. 500 TL'ye Red Switch mümkünse bilek destekli ve multimedya tuşlu klavye önerebilir misiniz?
Asus TUF Gaming K3 Red Switch Mekanik RGB Gaming Klavye bütçe artabilirse kesinlikle bunu almalısınız.

Ben de almayı düşünüyorum çok güzel duruyor teşekkürler, hatta Prime ile ₺415,00 gibi bi fiyat oluyor. @reALTT
Ben de prime ile aldım indirim 2 gün içinde bitiyormuş sanırım.
Eğer 2. el yada 0 şansınız varsa Asus tuf k3 Red switch kesinlikle ve kesinlikle tercih ederim. 600 lira bandında diye hatırlıyorum 0 ürünleri.

Asus TUF Gaming K3 Red Switch Mekanik RGB Gaming Klavye bütçe artabilirse kesinlikle bunu almalısınız.
Lenovo k500'ü aldım sağolun yine de.
Tr olunca genellikle enter tuşu büyük oluyor. Benim için önemli :) İyi fiyat, hayırlı olsun.
Sağolun, ben ikisine de alışık olduğum için sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı