500 TL red switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
500
500 TL'ye idare olarak bile alamazsınız. Bence mekanik alacaksanız bütçenizi en az 1000 TL'de tutun. Eğer tutamayacaksanız.

Bu model Blue Switch.

Benim de aklımda bu vardı ama herkes kötü dediği için vazgeçtim.
Hocam bence mekanik almayın. 500 TL ye alacağınız mekanik klavyeden zevk almazsınız. Şimdilik 300 TL'ye membran klavye alabilirsiniz. Sonra para toplayıp istediğiniz bir mekanik klavye alabilirsiniz.

Benim de aklımda bu vardı ama herkes kötü dediği için vazgeçtim.
Size şöyle bir açıklama yapayım. Gamepower, Rampage, James Donkey tarzı markalar fason ürünlere marka basıp satıyorlar. Bu konuda bir anlaşalım ve baştan izah getirelim. Gel gelelim ülkemizde 30 dolara alabileceğimiz ürünler ne? Gamepower Overlord, başka alternatifi var mı red switch bir model? Yok. Yurt dışında 30 dolara Razer Huntsman alırsın burada fason bir model maalesef. Sizi tatmin edecektir ama direkt geldiğinde 1 hafta sonra tuş basma sorunu ile karşı karşıya da kalabilirsiniz çok bir şey beklemeyin. Biraz daha para biriktirip başka modellere yönelmek en doğrusu gibi.

Hocam bence mekanik almayın. 500 TL'ye alacağınız mekanik klavyeden zevk almazsınız. Şimdilik 300 TL'ye membran klavye alabilirsiniz. Sonra para toplayıp istediğiniz bir mekanik klavye alabilirsiniz.

Dediğiniz gibi 1000TL bütçeye uygun hangi klavyeleri önerirsiniz?

Sırf mekanik olsun diye kötü bir marka kullanmaktansa, membran güzel bir klavye kullanmak bence daha mantıklı ki kendim de öyle yaptım.

Sizi tatmin edecektir ama direkt geldiğinde 1 hafta sonra tuş basma sorunu ile karşı karşıya da kalabilirsiniz çok bir şey beklemeyin.
Şunu bilip yine de önermeniz sorun zaten.

Biraz daha para biriktirip başka modellere yönelmek en doğrusu gibi.
En doğru şey başta bunu yazıp geçmekti.

Size şöyle bir açıklama yapayım. Gamepower, Rampage, James Donkey tarzı markalar fason ürünlere marka basıp satıyorlar. Bu konuda bir anlaşalım ve baştan izah getirelim. Gel gelelim ülkemizde 30 dolara alabileceğimiz ürünler ne? Gamepower Overlord, başka alternatifi var mı red Switch bir model? Yok. Yurt dışında 30 dolara Razer Huntsman alırsın burada fason bir model maalesef. Sizi tatmin edecektir ama direkt geldiğinde 1 hafta sonra tuş basma sorunu ile karşı karşıya da kalabilirsiniz çok bir şey beklemeyin. Biraz daha para biriktirip başka modellere yönelmek en doğrusu gibi.

Hocam çok doğrusunuz bende de aynı klavye var yaklaşık 1 yıldır falan kullanıyorum son 4 aydır falan ya tuşa basmıyor ya da bir tuşa basınca 2-3 tane yazıyor.

Geri
Yukarı