500 TL RGB klavye önerisi

Bütçe
500 TL

armas

Megapat
Yer
New York
Mevcut klavyemi değiştirmek istiyorum. Gönül ister ki Logitech kulaklık ve mouse kullandığım için seti tamamlayıp klavyeyi de Logitech alabilsem fakat malum piyasa, fazla söze gerek yok. 500 lirayı eğer, mesela indirimde 700-800 lira olmuş çok güzel istisna klavyeler var ise geçebilirim fakat onun dışında belirttiğim bütçeyi geçmezse iyi olur.

RGB istiyorum. mekanik olmak zorunda değil. Işık mışık önemli, dandik sadece 7 renk tuş aydınlatma olan klavyeler gibi değil de modları olan RGB gibi olsun lütfen. Benim gözümden kaçabilir. pek alışveriş yapan biri değilim bu yüzden indirimleri takip edemiyorum. Logitech, MSI, Razer, ASUS gibi bilindik marka tercihim çünkü klavye programını yükleyince bir de bilinmedik markaların driverları ile uğraşmak istemiyorum.

Çok şey istediysem kusura bakmayın aslında büyük bir paragraf olsa da istediğim kısaca "RGB oyuncu klavyesi (mekanik olmak zorunda değil)". Alttaki attığım klavyeyi kullanan var mı önerir mi? Öneriler için şimdiden herkese teşekkürler.

Mükemmel bir klavyedir. RGB'si çok iyi. Synapse yazılımıyla da kontrol edebilirsin.

1642410123164.png

Daha iyileri eminim vardır fakat hem bütçenize hem de ekipmanınızın seti olarak tamamlanması gerektiğini yazdığınız için G213 önermek istiyorum. Klavyeden ötürü çok şikayet eden var ancak tek bir kusurunu dahi görmedim. Taş gibi bir klavye. Sadelik seven biriyim, RGB özelliği ne çok az ne çok fazla.
Fiyatı bir yıl öncesinde olduğu gibi.

RGB konusunda diğer klavyeleri çok fazla deneyimlemedim ama Razer klavye ve mouse kombosu aydınlatma konusunda inanılmaz işler çıkarıyor. Her oyuna göre özel modları var ve cidden harika aydınlatmalar çıkarıyor ortaya. Eğer mekanik olup olmaması önemli değilse yukarıdaki arkadaşın önerdiği gibi Ornata düşünebilirsin.

Daha iyileri eminim vardır fakat hem bütçenize hem de ekipmanınızın seti olarak tamamlanması gerektiğini yazdığınız için G213 önermek istiyorum. Klavyeden ötürü çok şikayet eden var ancak tek bir kusurunu dahi görmedim. Taş gibi bir klavye. Sadelik seven biriyim, RGB özelliği ne çok az ne çok fazla.

Bu klavyenin RGB'si gayet kötü. Tuşların etrafında aydınlatma yok sadece harflerin altında aydınlatma var ve konu sahibi de bundan hoşlanmayacaktır. Ek olarak bu klavyeyi deneme şansım oldu, tuşları sert. Yazma kısmında zorlanmıştım resmen dibine kadar basmam gerekiyordu tuşlara.

Eklediğiniz sanırım kendi klavyeniz, teşekkür ederim detay için :D. İnternetten hiç sipariş veren biri değilim biraz geri kafalıyım sanırım. Konu bir de teknoloji olunca işi ne kadar elime alıp şansa bırakmazsam o kadar iyi gibi hissediyorum. Fakat attığınız linkte mağaza yorumları çok iyi ve 100 puan. Yavaştan başlamam gerek sanırım benim de bu internet alışverişine. Bir de sağ en yukardaki tuş ses scroll değil mi?
Taş gibi bir klavye. Sadelik seven biriyim, RGB özelliği ne çok az ne çok fazla.

Hocam bu RGB değil, renkli tuş aydınlatması var bunların belirttiğim gibi. RGB'de sadece tuşlar değil bütün klavyeden led geçiyor ki ışık yayılsın. Öneri için yine de teşekkürler Logitech'in ne kadar sağlam olduğunu ben de biliyorum. Gönül isterdi dediğim gibi keşke Logitech alabilsem. Bunu görmüştüm fakat belirttiğim sebepten ötürü tercih etmemiştim.

Bir de sağ en yukardaki tuş ses scroll değil mi?
Evet. İnternetten almak istemiyorum dersen en ucuz ve düzgün klavye olarak şu var;

Bütçeni hayli aşıyor ancak elden almak istediğin zaman durum böyle oluyor maalesef. Green Switch var bu arada, sesten rahatsız oluyorsanız uzak durun. En sesli switch türü.

Evet. İnternetten almak istemiyorum dersen en ucuz ve düzgün klavye olarak şu var;

Bütçeni hayli aşıyor ancak elden almak istediğin zaman durum böyle oluyor maalesef. Green Switch var bu arada, sesten rahatsız oluyorsanız uzak durun. En sesli switch türü.

Mekanik olarak şu klavyeyi önerecektim ama tuşları soyuluyordu hatırladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı