500 TL sağlam mouse önerisi

Bütçe
500
Bizzat kullanıyorum öyle bir sorun ile karşılaşmadım kim demişse iyi atmış.

Razer viper mini içinde tuş basmasında gıcırtı ve çift tıklama sorunları var diyorlardı video ile göstererek.

Çok ilginç ben sorun yaşamadım hatta ilk defa sizden duydum bir kişi sorun yaşamışsa herkes yaşamak zorunda değil değil mi? Ki konu sahibi büyük ihtimalle iade etmiştir.

Razer Viper Mini içinde tuş basmasında gıcırtı ve çift tıklama sorunları var diyorlardı video ile göstererek.

Her üründe tek tük hatalı ürünler olabilir genel sorunlara bakacaksın mesela Gamepower Ogre'den örnek vereyim klavyede alanların %75i tuşların basmamasından şikayetçi şimdi bu farede kronik sorun olması için bir kişinin değil birçok kişinin yaşaması lazım hem de alanların %40 50'si falan muhtemelen fabrika hatası ve değişimini verecekler bu mouse kötü olsa bu forumda bu kadar önerilmezdi öneren arkadaşlar en az 4 5 kere araştırıyor ki Corsair'in neredeyse bütün ürünleri sağlam ve temiz.

Denizbank gold kredi kartımda 75 bonus puan var online mediamarketten viper miniyi alırken bonus puanımı kullanabilir miyim ve 75 bonus kaç tl ye tekabül ediyor bilen varmı ?

Geri
Yukarı