500 TL Sessiz klavye tavsiyesi

Karayel51

Hectopat
İlgili konuları okudum ama herkes mekanik tavsiye istemiş.

Sessiz klavye istiyorum arkadaşlar. Bütçe 500 TL. Mekanikmiş RGB imiş çok önemli değil ama oyuncu klavyesi olsun ve ergonomik olsun. İdareten eski Frisby klavyemi kullanıyorum. Ergonomik olsun istiyorum. Shift'e basarken virgüle çarpıyor mesela elim. Sessiz olması çok önemli çık çık çık ses sevmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dostum bende seninle aynı fikirdeyim SteelSeries'in Apex 150 model klavyesini öneririm. Bu klavyeye sahip değilim fakat istediğin gibi mekanik değil ve çok sessiz.

.

Bu da test:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Şart değil olsa da olur olmasa da olur mekanik. Tek bir kriterim var sessiz olmalı. Gerisi varmış yokmuş anti ghosting çok bağlamıyor.

Apex 150'e bir bak derim ve yukarıdaki arkadaşında dediği gibi Red Switch mekanikler diğerlerine nazaran oldukça sessiz. Sana tavsiyem iyice araştırmadan satın alma. :)

Eger ozellikli bir klavye istiyorsaniz bunu alin. Cok sessiz klavyeler oyuncular icin uretilmiyor. Sessiz klavye istiyorsaniz kendiniz yapabilirsiniz 600-700TL bandina.

Standart bir klavye öneriyim. Logitech G213.

Hyperx Alloy Core RGB olabilir:

Mekanik Red Switch isterseniz:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı