500 TL sırt çantası önerisi

• Konuyu başlatan ıvx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 907

ıvx

Decipat
Her yerde kullanabileceğim büyük ama çok da büyük olmayan bir çanta arıyorum. Ayrıyeten laptop gözü de olursa çok daha iyi olur benim için bütçe üst sınırı 500 TL. Beni uzun süre goturebilecek sağlam bir çanta arıyorum.

Her yerde kullanabileceğim büyük ama çok da büyük olmayan bir çanta arıyorum. Ayrıyeten laptop gözü de olursa çok daha iyi olur benim için bütçe üst sınırı 500 TL. Beni uzun süre goturebilecek sağlam bir çanta arıyorum.
Laptop sığar diye düşünüyorum ama büyükse sığmayabilir. Ama hoş bir çanta fiyatıda uygun.

Direkt sadece bir laptop çantası aramiyordum hocam yine de teşekkürler.

Laptop sığar diye düşünüyorum ama büyükse sığmayabilir. Ama hoş bir çanta fiyatı da uygun.

Biraz daha büyük bir ürüne ihtiyacım var yine de hoş duruyor.

Laptopunuzun eni ve boyu kaç cm hocam, bende de var bu çantadan. Bakayım sığar mı içine.

Ortalama 15.6 inçlik bir laptop hocam ama yine de dediğim gibi yeterli olmayacaktır çünkü günlük kullanımda, seyahat de vs. her yerde kullanacağım, en çok satanlarda montana55+10l bir çanta gördüm kullananlar var ise deneyimlerini yazarsa sevinirim.

Dostum mack marka çanta aldım gerçekten kaliteli trendyoldan almıştım.
Mack MCC-505 15.6" Move Notebook Sırt Çantası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL buyrun link. Ben 1 ay önce 140 lira almıştım ara ara indirime giriyor

Montada değil de 50lt decathlonda satılan quecha kamp çantası var içine laptop vs koyacaksan pek uygun değil laptop koruma bölümü yok
Ortalama 15.6 inçlik bir laptop hocam ama yine de dediğim gibi yeterli olmayacaktır çünkü günlük kullanımda, seyahat de vs. her yerde kullanacağım, en çok satanlarda montana55+10l bir çanta gördüm kullananlar var ise deneyimlerini yazarsa sevinirim.

Dostum mack marka çanta aldım gerçekten kaliteli Trendyol'dan almıştım.
Mack MCC-505 15.6" Move Notebook Sırt Çantası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL buyurun link. Ben 1 ay önce 140 lira almıştım ara ara indirime giriyor.

Montada değil de 50lt Decathlon'da satılan quecha kamp çantası var içine laptop vs koyacaksan pek uygun değil laptop koruma bölümü yok.

Değerlendirmeme alacağım teşekkürler.

Kalite olarak alabileceğin en iyi sırt çantasını fiyatına göre iki adet kaliteli çanta buldum:

Bence ikinci olan daha iyi ama sen bilirsin.

Markası ve satıcısı güven veriyor bana göre de 2.olan daha sık ve güzel duruyor dağcı çantası tarzinda bir şey arıyordum aslında daha büyük olur vs. ama 2.attiginiz ürün gerçekten hoşuma gitti teşekkürler Değerlendirmeme alicagim.

Eğer hem seyahat hem spor vs diyorsan ortadakini öneririm içinde laptop bölümü de var. Decathlonda futbol bölümünden almıştım üniyi bununla geçirdim diyebilirim

Dosya Ekleri

• 1673384945225221351439274717417.jpg
    1673384945225221351439274717417.jpg
    198,6 KB · Görüntüleme: 48

Geri
Yukarı