500 TL SSD önerisi

Bütçe
500

Yusipg

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 1600 12nm soket AM4 işlemci
ASUS Phoenix PH-GTX1650S-O4G GeForce GTX 1650 S
480GB + 1 TB SSD disk
Gigabyte B450M S2H soket AM4 mATX anakart
Adata XPG Gammix D10 8 GB (1x8GB) DDR4 3000MHz X2 16 GB RAM
Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ midi-Tower tempered glass Gaming kasa
İyi geceler arkadaşlar.
Toshiba TR 200 480GB SSD kullanıyorum da artık yetmemeye başladı, yeni bir SSD almak istiyorum.
Anakartım bu Gigabyte B450M S2H Gigabyte B450M S2H AM4 Soket Anakart En Ucuz Fiyat ve Özellikleri - Epey
Almak istediğim SSD ise bu Kingston A400 480GB SSD Kingston A400 SA400S37/480G 2.5" 480 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)
Sizce bu SSD'yi alsam uyumluluk sorunu veya herhangi bir sorun çıkar mı, ayrıca anakartım da destekliyor mu? Eğer destekliyorsa bu SSD'yi önerir misiniz? ya da bu fiyata daha iyi bir SSD var mıdır?
Teşekkürler.

Bütçe 50 TL artarsa:

Bu yüzden:

Bu yüzden:
Marka bazlı yorum yaptığını sanmıştım. 🙃

Kingston'ın vaat ettiği hızlar ATTO için geçerli. Hız ile ilgili paylaştıklarının çoğu CrystalDiskMark ile yapılmış. Bazı SSD'ler fabrika çıkışlı olarak %99 sağlıklı oluyor.

Şahsen A400 kullanıyorum ve internet üzerinde görülen birkaç konu yüzünden kronik sorunlu olduğunun iddia edilmesinin saçma olduğunu düşünüyorum.

Marka bazlı yorum yaptığını sanmıştım. 🙃

Kingston'ın vaat ettiği hızlar ATTO için geçerli. Hız ile ilgili paylaştıklarının çoğu CrystalDiskMark ile yapılmış. Bazı SSD'ler fabrika çıkışlı olarak %99 sağlıklı oluyor.

Şahsen A400 kullanıyorum ve internet üzerinde görülen birkaç konu yüzünden kronik sorunlu olduğunun iddia edilmesinin saçma olduğunu düşünüyorum.
Marka bazlı yorum yapılması saçma zaten, ATTO'da da böyle oluyor hızlar genelde.
Zaten hız sorunu yaşayanlar 100 MB/s gibi komik değerlere düşüyor maalesef. 🤣

Geri
Yukarı