500 TL SSD Önerisi

TITANoBoA

Kilopat
Daha fazla  
500 TL civarı bir SSD almak istiyorum. Kapasiteden kısıp hızlı mı olmalı yoksa tam tersi mi? Önerilerinizi bekliyorum.

Anakartım ;
pc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapasite istiyorsan;
Hız istiyorsan;

Amazon'dan alın. Ayrıca RAPID modu tavsiye etmiyorum RAM'den performans çalıyor. Zaten SATA arayüzünün hızları size yetecektir. 1-2 saniye için RAM'e yüklenmeye gerek yok.

Ekleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepinize çok teşekkür ediyorum. Farklı konulara bakarken bu ürünü gördüm bütçeyi zorlayıp alsam nasıl olur?
ADATA 512GB XPG SX8200 PRO PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 2300MB Yazma) | ITOPYA
Eğer RAM'iniz 8Gb'dan fazlaysa RAPİD mod sizden fazla birşey götürmez. Ama Ram miktarınız az ise ben render gibi işlerle uğraşmadığım için büyük alanlı SSD alırdım. Yani bence işiniz gereği büyük yazma-okuma hızları gerekmiyorsa kesinlikle 970'e gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı