500 TL Tablet Önerisi

Emre Güçlü

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Grafik işlemcisi sağlam şöyle 500 den 1000 liraya kadar bir tablet önerir misiniz? Oyun oynayacağım yani amacım bu tamamen. Son android sürümü olsun lütfen ve güncelleme alan bir marka olsun. :)

Son düzenleme:
Android oyunları birkaç istina hariç otobüste, boş derste, yolda, 5-10 dakikalık ara zamanlarda vakit geçirmek için bir süre sonra sıkan oyunlar. Şuanda uzun süreli oynanabilecek moba vainglory var ama lol veya dota'nın yerini tutmaz. Bende tab s var, gazete, kitap, video, vainglory, internet için kullanıyorum. Son kafa ayarında tablet bilgisayarlar var, bence onu dinle ve tablet alma. Bilgisayarına gtx 970, bilgisayarın yoksa bilgisayar topla yada laptop al. İşlevsiz biraz yada oyun oynamayan öğrenciler için.

Bu arada tabletin pilleri sıkıntı, 1.5 senede gidiyor. Ekstra garanti yaptırman lazım. Gömülü pilleri ekstradan masraf çıkartıyor.

Android oyunları birkaç istina hariç otobüste, boş derste, yolda, 5-10 dakikalık ara zamanlarda vakit geçirmek için bir süre sonra sıkan oyunlar. Şuanda uzun süreli oynanabilecek moba vainglory var ama lol veya dota'nın yerini tutmaz. Bende tab s var, gazete, kitap, video, vainglory, internet için kullanıyorum. Son kafa ayarında tablet bilgisayarlar var, bence onu dinle ve tablet alma. Bilgisayarına gtx 970, bilgisayarın yoksa bilgisayar topla yada laptop al. İşlevsiz biraz yada oyun oynamayan öğrenciler için.

Bu arada tabletin pilleri sıkıntı, 1.5 senede gidiyor. Ekstra garanti yaptırman lazım. Gömülü pilleri ekstradan masraf çıkartıyor.

Hocam tavsiyelerin için çok teşekkürler ama ben Android oyunları ve programları incelemek istiyorum merakım bu benim yani. Araştıracağım belki de oyun yapacağım. Bu yüzden aradığım tablette yüksek çözünürlüklü oyunları çok rahatlıkla oynamak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı