500 TL USB kulaklık önerisi

A.Aoi

Decapat
Daha fazla  
Kasanin jak girisinde sorun oldugu icin USB girisli veya kablosuz kulak bakiyorum. Urbanears Plattan 2 aldim ancak oyun oynarken ki performansini hiç begenmedim, iade edecegim. Onerilerinize acigim. Kafama takilan bir soru var. Kablosuz veya USB girisli kulakliklarda jak girisli kulakliklara gore ses kaybi veya ses kalitesinde dusus olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanin jak girisinde sorun oldugu icin USB girisli veya kablosuz kulak bakiyorum. Urbanears Plattan 2 aldim ancak oyun oynarken ki performansini hiç begenmedim, iade edecegim. Onerilerinize acigim. Kafama takilan bir soru var. Kablosuz veya USB girisli kulakliklarda jak girisli kulakliklara gore ses kaybi veya ses kalitesinde dusus olur mu?

USB ses kartı alırsanız işinizi görür.

Ses kartınız veya ana kartınızın ses yongası iyiyse 3.5mm kulaklıklardan daha iyi verim alırsınız USB'li olan kulaklıkların kendi ses kartı olduğu için bu tamamen kulaklıkla ilgili

@yusufcan1636 ses kartı ile kayıp yaşar mıyım?

@kaane önerdiğiniz kulaklıklar usb girişine mi sahip
Ses kartınız veya ana kartınızın ses yongası iyiyse 3.5mm kulaklıklardan daha iyi verim alırsınız USB'li olan kulaklıkların kendi ses kartı olduğu için bu tamamen kulaklıkla ilgili
ses kartından kastınız bu tarz dönüştürücüler mi?
önerebileceğiniz usb li kulaklık var mı peki?

USB Girişli kulaklıklarda dahili ses kartı olur zaten USB girişli bir kulaklık alacaksanız eğer harici ses kartına ihtiyacınız yok

@A.Aoi USB girişli düzgün diyebileceğim bir bu ürün var ama bu da fiyatının en iyi ürünlerinden birisi değil. Başka bir seçenek jak girişli bir model alıp bir de ses kartı alıp oradaki USB'yi kullanmak olur.

Geri
Yukarı