500 TL VDSL modem önerisi

astronomydomine

Centipat
Herkese merhaba. Belirttiğim bütçede VDSL modem almak istiyorum. Binamda fiber altyapısı yok. ISS Türk Telekom. Yani hangi modemi alırsam alayım maksimum hızım paketim sebebiyle, kotanın dolmasından sonra 16 Mbps'e düşüyor. Benim için önemli olan çekim alanının geniş olması, kopmalar yaşanmaması ve fazla ısınmaması. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi modem için söylemiyorlar ki, tek tek bütün orta segment modemlerin yorumlarına bak, hepsinde Wi-Fi performansını kötüleyen insanlar var. Aslında haklılar artık eskisi gibi modemler üretmiyorlar. Menzil genişletici satabilmek için Wi-Fi performansını düşürüyorlar. Bu da bir satış hilesi bizim yapabileceğimiz bir şey yok, yanında da bir menzil genişletici alırsan keenetic ekstra DSL çok iyi bir modemdir.

Hangi modem için söylemiyorlar ki, tek tek bütün orta segment modemlerin yorumlarına bak, hepsinde Wi-Fi performansını kötüleyen insanlar var. Aslında haklılar artık eskisi gibi modemler üretmiyorlar. Menzil genişletici satabilmek için Wi-Fi performansını düşürüyorlar. Bu da bir satış hilesi bizim yapabileceğimiz bir şey yok, yanında da bir menzil genişletici alırsan keenetic ekstra DSL çok iyi bir modemdir.
Aynı fikirdeyim. Şimdilik eski kullanmadığım bir modemi routera çevirerek sorunu hallettim. Modemim iş görmemeye başladığında keenetici bir seçenek olarak değerlendireceğim. Cevabınız için teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı