500 TL yazıcı önerisi

Bütçe
500 TL

Phatix

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Eski HP yazıcım kısa devre yaparak bozuldu. Şimdi yeni yazıcıya ihtiyacım var. Hangi yazıcıyı önerirsiniz? Belli bir marka isteğim yok.

-Wi-Fi çok önemli değil. Bilgisayarda çalışsın yeter.
-All-in-one olmalı ve minimum 1200*1200 dpi çözünürlükte taramalı.
-Dayanıklı olmalı.
-Eğer bulunursa tonerli olması tercihimdir.

Elimde yazıcı için USB kablosu var.

Ne yazık ki bu bütçeye tonerli cihaz bulamazsınız. Eğer arayacaksanız ikinci el arayışına çıkabilirsiniz. Ya da bütçeyi iki katı kadar artırmanız gerekmekte.

Vallahi bu bütçede ne alsanız elinizde kalacağı için bir şey önermiyorum. En iyisi biraz daha biriktirip üstüne ekleyip sağlam bir cihaz almak. Bu cihazlar 2-3 ayda kendi parasının 3 katı masraf çıkarırlar.

Haklısınız ama bunu almaya karar verdim, artık kullanmadığımda kapatırım.
@Enes3078 letgo üzerinden önerebileceğiniz 2. el yazıcı var mıdır?

Son düzenleme:
Piyasayı iyi araştırmak gerek fakat ikinci el piyasasına hiç hâkim değilim. Aşağıdaki gibi ürünlere bakabilirsiniz örnek olarak.

Tabii cihazın durumu da önemli bir unsur. Örneğin tonerli olacaksa fırını sağlam olmalı ya da mürekkepli olacaksa baskı kafasının durumunun iyi olması gerek. Aksi taktirde verdiğiniz para kadar -daha fazla da olabilir- da masrafı çıkacaktır. Alırsanız bize de söylemeyi unutmayın. İyi akşamlar dilerim.

@Enes3078 hocam çevremde tonerli olmasa da birkaç yazıcı buldum. Szice hangisini seçeyim?

HP photosmart C4280
Canon E514.
Canon Pixma MP210.
HP DeskJet Ink Advantage 2060.
Canon PIXMA MP280

Yeni konular

Geri
Yukarı