500 TL'ye Apple Watch benzeri saat önerisi

karul

Decapat
Çakma Apple Watch almayı düşünüyordum fakat birkaç konuya baktığımda ekran kalitesi çok kötü dediklerini gördüm. Apple Watch'ın tasarımı çok hoşuma gidiyor. En fazla 500-550TL'ye tasarım olarak benzeyen bir saat önerebilir misiniz? Teşekkürler. İyi sosyaller.

Çakma Apple Watch almayı düşünüyordum fakat birkaç konuya baktığımda ekran kalitesi çok kötü dediklerini gördüm. Apple Watch'ın tasarımı çok hoşuma gidiyor. En fazla 500-550TL'ye tasarım olarak benzeyen bir saat önerebilir misiniz? Teşekkürler. İyi sosyaller.

Hocam hiç tavsiye etmem daha önceden aldım 450 liraya güzeldir diye aldım ama kesinlikle para israfı.

Hocam 5 6 ay önce aldim 500 TL idi şu an kac para bilmiyorum bakayım cok memnunum ama kullanicidan kullaniciya değisir bence cakma Apple.

Kesinlikle haklısınız en azından alacaksınız şu markadan uzak durmanızı tavsiye ederim benim aldığım hw 22 idi.

Dt NO1 promax ben bunu kullanıyorum marka olarak memnunum hocam tabii sizinde dediginiz gibi hepsi ayni olamıyabiliyor benim kuzenim benden gördü 300 TL'ye aldi benim saattimde olan özellikler yok sadece gorunus ayni 😂

Dt NO1 promax ben bunu kullanıyorum marka olarak memnunum hocam tabii sizinde dediginiz gibi hepsi ayni olamıyabiliyor benim kuzenim benden gördü 300 TL'ye aldi benim saattimde olan özellikler yok sadece gorunus ayni 😂

Eğer herhangi bir kötü yanı yoksa alabilirim. Biraz pahalıymış 600-700TL.

Çakmaya yanaşmanızı önermem.
Sizde oluşturacağı manyetik alan, yayacağı radyasyon, kasa ve kordon malzemesi sürekli cildinize temas edecek vs.
onun yerine Haylou LS05 alın bin kat iyi. 400 TL idi en son.

Geri
Yukarı