500 TL’ye Bilgisayar Koltuğu Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Motionless IN White yanlış hatırlamıyorsam kendisine önerdiğim bu modele bakabilirsiniz:

Kullanıcı deneyemini yazabilir kendisi tabi.
Fiyatına göre fena değil, lakin özellikle tekerleği çok dandik. 2 tanesi kırıldı ve gidip tekrar plastik bir tekerlek almak istemiyorum, demir falan bulursam alacağım. Onun haricinde hiçbir sorunum olmadı, fiyatına göre yeterli bir kalitesi var.

@Motionless IN White yanlış hatırlamıyorsam kendisine önerdiğim bu modele bakabilirsiniz:

Kullanıcı deneyemini yazabilir kendisi tabi.
Paylaşmış olduğunuz bu koltuk uzun vadeli bir koltuk olmayacak.
Mümkünse bel desteği, yükselip alçalabilen kol koyma kısımları, isteğe bağlı kafa koyma kısmı ve kaliteli ahtapot gibi olan ayak kısmından olması gerekiyor. (Genellikle krom görünümlü alaşım şeklindedir.) (Koltuk fiyatı ucuz ve ayak kısmı dışındaki tüm özellikler var ise eğer almayı düşünüyorsanız ayak bölümü ayrıca internet üzerinden satılmakta. Alıp değiştirebilirsiniz.)

Şunuda belirteyim. Oturduğunuz kısım fileli olursa eğer bilgisayar başında kraker, bisküvi, cips gibi besinleri tüketiyorsanız ister istemez koltuğa parçaları dökülüyor. File işin içine girince zamanla içerisi kırıntı yuvası haline gelebilir. Temizlenmez diye birşey yok tabii ki fakat biraz uğraştıracaktır. Dikkat ederseniz bunun önüne geçebilirsiniz. Kazandırdığı ferahlığın yanında bu hiçbir şey diyebilirim.

Ben oturma kısmınında fileli olduğu bir koltuk kullanmaktayım gayet memnunum. Deri koltuklara vs oturunca garipsiyorum. Ayıptır söylemesi popom ferahlığa alışmış 😂
Dediğim gibi sadece bilgisayarda kullanacağım için bilgisayar koltuğu dedim. Tam olarak ne dendiğini bilmiyorum.

Ürün bağlantıları paylaşabilir misiniz?

Bilgisayar, oyuncu veya ofis denmesi benim için önemli değil, sadece rahat olmalı. @IJ3urakPasaI
Bahsettiğim koltuk Hepsiburada üzerinde bu fiyatta, farklı bir firma sitesinde bu fiyatta bulunuyor. Tıpatıp bu ürünü kullanmaktayım fakat markası hakkında bilgim yok. Fiyatlar gördüğünüz gibi çok oynuyor. Ufak bir araştırma yaparak 500-550 TL arasında bulabileceğinizi düşünüyorum.

Deri koltuk varsa aklınızda bu koltuğu bir süre kullandım ve şuan kullandığım fileli koltuğum nerede diye sitem ettim. Tercih meselesi fakat ben önermiyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
İfadeler: Tim
Bahsettiğim koltuk Hepsiburada üzerinde bu fiyatta, farklı bir firma sitesinde bu fiyatta bulunuyor. Tıpatıp bu ürünü kullanmaktayım fakat markası hakkında bilgim yok. Fiyatlar gördüğünüz gibi çok oynuyor. Ufak bir araştırma yaparak 500-550 TL arasında bulabileceğinizi düşünüyorum.

Deri koltuk varsa aklınızda bu koltuğu bir süre kullandım ve şu an kullandığım fileli koltuğum nerede diye sitem ettim. Tercih meselesi fakat ben önermiyorum.
Deri olan çok daha hoş duruyor.

Boyum yaklaşık 1.80-1.85, kısa gelmez, değil mi?

Deri olan çok daha hoş duruyor.

Boyum yaklaşık 1.80-1.85, kısa gelmez, değil mi?
Deri olanları dediğim gibi önermiyorum. Fakat siz bilirsiniz. Boyum 1,88cm ben sorun yaşamadım. Zaten pistonlu olduğu için boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.
Sırt kısmı fileli olup oturulan yer deri olan versiyonlar var. Yaklaşık 4 ay civarı öyle bir koltuk kullandım. Misafir çocuğu ileri geri esnerken yanlışlıkla kırdığı için şuaki tam fileli koltuğa geçtim. 😂 İkisinden de memnunum. Alt deri üst fileli bakabilirsiniz.

• Beğen
İfadeler: Tim
Deri olanları dediğim gibi önermiyorum. Fakat siz bilirsiniz. Boyum 1,88cm ben sorun yaşamadım. Zaten pistonlu olduğu için boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.
Sırt kısmı fileli olup oturulan yer deri olan versiyonlar var. Yaklaşık 4 ay civarı öyle bir koltuk kullandım. Misafir çocuğu ileri geri esnerken yanlışlıkla kırdığı için şuaki tam fileli koltuğa geçtim. 😂 İkisinden de memnunum. Alt deri üst fileli bakabilirsiniz.
Kardeşim bana ulaşır mısın acil

Senin şuan kullandığın koltuk porsche makam koltuğu mu o linkini koyduğun
Bu üründen mi bahsediyorsunuz?
Eğer bu ürünü diyorsanız aynısı değil fakat benzerini yaklaşık 3-4 ay kullandım.
Paylaşmış olduğum ürün hakkında kesin bir yorum yapamayacağım maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı