500 TL’ye Bilgisayar Koltuğu Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Merhaba,

Bilgisayarda kullanmak için koltuk arıyorum.

Benim için önemli olanlar;
  • Arkasının yüksek olması,
  • Yeterince alçalabilmesi,
  • Tabii ki de rahat olması.
Buna göre ne alabilirim? N11 veya Hepsiburada üzerinden almayı düşünüyorum.

Bütçe sadece temsili. Koltuk için ne kadar vereceğimi bilmiyorum. İyi bir şeyse daha da verebilirim. O yüzden illa 500 TL olmalı diye bir şey yok.

Şahsen bilgisayar ya da oyun koltuğu geçen ürünler yerine ofis ürünlerine bakmanızı öneririm. Ofis ürünlerinde çok daha rahat bir şey bulabilirsiniz.
Açıkçası koltuklar konusunda o kadar bilgisizim ki ne koltuğu diye geçtiklerini bile bilmiyorum. Bilgisayarda kullanmak için bir şey gerekiyor kısaca. :)

Merhaba,

Bilgisayarda kullanmak için koltuk arıyorum.

Benim için önemli olanlar;
  • Arkasının yüksek olması,
  • Yeterince alçalabilmesi,
  • Tabii ki de rahat olması.
Buna göre ne alabilirim? N11 veya Hepsiburada üzerinden almayı düşünüyorum.

Bütçe sadece temsili. Koltuk için ne kadar vereceğimi bilmiyorum. İyi bir şeyse daha da verebilirim. O yüzden illa 500 TL olmalı diye bir şey yok.
Biraz laptop isteyenlere masaüstü al dermiş gibi olacak ama size ofis koltuğu öneririm. Ofis koltukları oyuncu koltuğu başlığıyla satılan yüzlerce koltuklardan daha rahat ve portatif oluyor. Fiyatlarıda cabası. 900TL'ye alacağınız bir oyuncu koltuğu emin olun 500'TL lik bir ofis koltuğundan bile rahat değil. Fileli bir ofis koltuğu seçmeniz en iyisi olur.

Dediğim gibi sadece bilgisayarda kullanacağım için bilgisayar koltuğu dedim. Tam olarak ne dendiğini bilmiyorum.

Ürün bağlantıları paylaşabilir misiniz?

Bilgisayar, oyuncu veya ofis denmesi benim için önemli değil, sadece rahat olmalı. @IJ3urakPasaI

@Motionless IN White yanlış hatırlamıyorsam kendisine önerdiğim bu modele bakabilirsiniz:

Kullanıcı deneyemini yazabilir kendisi tabi.

@Motionless IN White yanlış hatırlamıyorsam kendisine önerdiğim bu modele bakabilirsiniz:

Kullanıcı deneyemini yazabilir kendisi tabi.
Arka tarafı daha bitişik olanlar var mı? Nasıl tarif edilir bilemiyorum ama böyle daha bütün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı