500 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

yemrewest

Hectopat
Merhaba, başlıkta okuduğunuz gibi 500 TL fiyat bandında Bluetooth kulaklık arıyorum. Fiyat maksimum 500 olursa iyi olur eğer gerçekten değecekse 50-100 TL daha çıkabilirim. Aklımda Realme Buds T100 var ancak foruma danışmak istedim. Önerilerinizi bekliyorum.

QCY T13 biliyorum ama o bütçe için olmayabilir @GalaxySal450
Daha önceden benzer bir model olan QCY T17 modelini kullanıyordum, memnundum ancak kaybetmiştim. Bütçeyi biraz daha arttırdığım için bir tık yukarısını almayı planlıyordum normalde. Çok farkı olmadığını düşünüyorsanız dediğiniz gibi QCY T13, T17, T20 veya Redmi Buds 3 Lite gibi modeller var.

Anker P2İ çok önerilmişti (Anker R100'ün aynısı olduğu söylendi doğruluğunu tam bilmiyorum.), yeni modeli çıkmıştı R50i. Hangisini almam daha mantıklı olur genel olarak rap müzik dinliyorum.
Ankerler tizlerde sıkıntı ama baslarda tatmin ederler. 2 sene içinde kesin bir servislik işi olur ama servisi düzgün çalışıyor. Bana hep yeni ürün yolladılar. Yeni çıkan modelleri denenebilir ama kronik sorun riskini almanız lazım. Belki sıkıntılıdır.

Anker P2İ çok önerilmişti (Anker R100'ün aynısı olduğu söylendi doğruluğunu tam bilmiyorum.), yeni modeli çıkmıştı R50i. Hangisini almam daha mantıklı olur genel olarak rap müzik dinliyorum.
Bende daha önce anker soundcore p2 vardı şimdi P3 aldım anker müzik konusunda bence çok iyi hele ki o bassları beni benden alıyor. Konuşma konusun da başarılı gayet tercih sizin. Mağaza gidip test edebilirsiniz isterseniz.

Anker'ler tizlerde sıkıntı ama baslarda tatmin ederler. 2 sene içinde kesin bir servislik işi olur ama servisi düzgün çalışıyor. Bana hep yeni ürün yolladılar. Yeni çıkan modelleri denenebilir ama kronik sorun riskini almanız lazım. Belki sıkıntılıdır.

Peki daha iyi bir öneriniz var mı bu fiyat bandında?

Yeni konular

Geri
Yukarı