500 TL'ye Bluetooth kulaklik onerisi

283156

Megapat
Makaleler
2
Kulaklik konusunda pek bilgim yok, Sosyal uzerinde konu acma gereksinimi duyunca acayim dedim. Ilk oncelikle butceyi maksimum 100 TL asabilirim, bunu belirtmek istiyorum. Eger kulaklik 700 TL ve indirim ile 600 TL civarlarina dusuyorsa beklerim, benim icin sikinti yaratmaz. Kulak ustu kulaklik dusunuyordum en basta ama Iskenderun gibi sicak bir memlekette pedler cok terletir diye dusunuyorum ve eledim. Pedleri terletmeyen ve kulak ustu kulakliga hayir demem tabii.

Beklentilerim ise su sekilde:
  • Genel olarak muzik, film ve spor icin kullanacagim.
  • Her turden muzik dinleyen birisiyim ama agirlikli olarak metal ve rock dinlerim. Phonk muzik bile dinlerim, yani ses kalitesi hem bas hem enstruman konusunda iyi olmali diye dusunuyorum. Metal ve rock turunu baz alabilirsiniz.
  • Kullanim suresi ise en az 6 saati cikartsin kafasindayim.
  • FPS oyunu oynayan birisi degilim, ses kasmak gibi bir derdim yok.
  • Spor yaparken belki kullanirim dolayisiyla ani hareketlerde kulagimdan dusmeyecek bir kulaklik olsun.
  • Silikonlu dusunuyorum.
  • Su an icin herhangi bir marka takintim yok ama incelemesi ve bilindik bir marka olmasini tercih ederim.
  • Suya dayanakli olursa guzel olur.
  • Mikrofon kalitesi ise oyle muazzam olmasina gerek yok, idare etsin ve asiri derecede kotu olmasin diyorum. Sesim dogru anlasilsin kafasindayim bunda da.
Cok sey istemiyorum degil mi? 😁 Onerilerinizi bekliyor olacagim. :)

Son düzenleme:

Kulaklik konusunda pek bilgim yok, Sosyal uzerinde konu acma gereksinimi duyunca acayim dedim. Ilk oncelikle butceyi maksimum 100 TL asabilirim, bunu belirtmek istiyorum. Eger kulaklik 700 TL ve indirim ile 600 TL civarlarina dusuyorsa beklerim, benim icin sikinti yaratmaz. Kulak ustu kulaklik dusunuyordum en basta ama Iskenderun gibi sicak bir memlekette pedler cok terletir diye dusunuyorum ve eledim. Pedleri terletmeyen ve kulak ustu kulakliga hayir demem tabii.

Beklentilerim ise su sekilde:
  • Genel olarak muzik, film ve spor icin kullanacagim.
  • Her turden muzik dinleyen birisiyim ama agirlikli olarak metal ve rock dinlerim. Phonk muzik bile dinlerim, yani ses kalitesi hem bas hem enstruman konusunda iyi olmali diye dusunuyorum. Metal ve rock turunu baz alabilirsiniz.
  • Kullanim suresi ise en az 6 saati cikartsin kafasindayim.
  • FPS oyunu oynayan birisi degilim, ses kasmak gibi bir derdim yok.
  • Spor yaparken belki kullanirim dolayisiyla ani hareketlerde kulagimdan dusmeyecek bir kulaklik olsun.
  • Silikonlu dusunuyorum.
  • Su an icin herhangi bir marka takintim yok ama incelemesi ve bilindik bir marka olmasini tercih ederim.
  • Suya dayanakli olursa guzel olur.
  • Mikrofon kalitesi ise oyle muazzam olmasina gerek yok, idare etsin ve asiri derecede kotu olmasin diyorum. Sesim dogru anlasilsin kafasindayim bunda da.
Cok sey istemiyorum degil mi? 😁 Onerilerinizi bekliyor olacagim. :)
https://www.amazon.com.tr/Jabra-Eli...655754456&sprefix=jabra+elite+,aps,169&sr=8-5 Bunu öneririm.

World kampanyasından 50 TL hediye kartı kampanyasından 60 TL alarak 590 TL fiyata alabilirsin.

Bu kulakligi gormustum, incelemeye aldim.

https://www.amazon.com.tr/Jabra-Elite-Kulak-Bluetooth-Kulaklık/dp/B09DCZ2GBY/ref=sr_1_5?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=SEZ7NZ0FOOLM&keywords=jabra+elite+2&qid=1655754456&sprefix=jabra+elite+,aps,169&sr=8-5 Bunu öneririm.

World kampanyasından 50 TL hediye kartı kampanyasından 60 TL alarak 590 TL fiyata alabilirsin.
Tamamdir, inceleyecegim. Metal ve rock turunde iyi midir?

@Tearz
Incelemesini adam akilli bulamadim. Bulsam bile hint arkadaslarimizin Ingilizce aksani cok guzel oldugundan mutevellit anlayamadim. Sizin Jabra Elite 2 hakkinda gorusleriniz nasil?

https://www.hepsiburada.com/oppo-enco-buds-w12-beyaz-p-HBCV00000MOPG8

Su anlik bu iki kulakligi dusunuyorum.
Öncelikle mikrofon konusunda iyi veya kötü bir yorum yapamam kullanmıyorum. Ancak spor sırasında ses performansı gayet güzel. Genelde full seste dinliyorum ve cızırtı,ses patlaması vs. olmuyor. Şarj süresi en az 7-8 saattir. Sizin kullanımıza göre değişir. Yapısı benim kulağıma tam uygun. Bundan önce bazı modeller kullanmıştım düşme olayları çok yaşıyordum ama bunda neredeyse hiç yaşamıyorum diyebilirim. Ben 450 TL fiyata almıştım. Amazonda ara ara bu fiyatlara indirime giriyor ürün.

Ben 450 TL fiyata almıştım. Amazonda ara ara bu fiyatlara indirime giriyor ürün.
Evet, birkac gun oncesine kadar 590 TL civarindaymis. Alinabilir bir kulakliga benziyor, yazilimi da guzel gozukuyor. Ses kalitesi bakimindan adam akilli incelemesini bulsam bu urune odaklanacagim. Oppo ve Edifier'da iyi duruyor gozumde ama Edifier'in yazilimi yok galiba. Edifier Connect diye bir yazilimi var ama onun hakkinda adam akilli icerik bulamadim.

Edifier X3s anladigim kadari ile rock parcalarda daha iyi Oppo'ya gore. Ama Edifier X3s'in kutu malzamesi kotu ve yazilimi hakkinda pek bilgi yok. Jabra'nin ise ses kalitesi hakkinda adam akilli bilgi bulamadim.

Birkac gun daha arastiracagim, burada da neden neyi tercih ettigimi belirtecegim tabii. Onerilere halen acigim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı