500 TL'ye ekran kartı önerisi

JaCKHaLL05

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 500 TL'ye PUBG'de bile orta ayarlarda en az 50-60 FPS alabileceğim ekran kartı önerir misiniz?
Aliexpress'ten de olabilir hatta daha iyi olur bu dolar kuruyla Türkiye'den almak istemiyorum.
Sistemim:
8 GB 1333 MHz RAM
Intel Core i5-2400 işlemci
Asus GTX 750 (1 GB) ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 500 TL'ye PUBG'de bile orta ayarlarda en az 50-60 FPS alabileceğim ekran kartı önerir misiniz?
Aliexpress'ten de olabilir hatta daha iyi olur bu dolar kuruyla Türkiye'den almak istemiyorum.
Sistemim:
8 GB 1333 MHz zamanda
Su dolar kurunda 500 tl ye ekran karti alicaksin ustune de 50 - 60 fps bekliceksin ilginc.

GTX 960 2GB Aliexpress

Sistemin için en iyi kart bu. Fakat 8GB bellek ile PUBG'de drop yemen söz konusu. Belleği de yükseltme de fayda var.
Bende bunu düşünüyodum hocam ☺
Su dolar kurunda 500 tl ye ekran karti alicaksin ustune de 50 - 60 fps bekliceksin ilginc.
Tr de almak mümkün deil ama bilgin pek yok sanırım gtc 960 aliexxpressten pubgde kaç fps veriyor bak derim ☺
600TL'ye sıfır RX560 alabilirsin. Asrock ya da Sapphire modelleri var.
Hocam zor ya o fiyata bu kartlar

Sistemim:
8 GB 1333 MHz RAM

Size tavsiyen ekran kartını Aliexpress'den almamanız. Çünkü pahalı bir parça ve eğer bir sorun çıkarsa iade işlemleri canınızı sıkabilir, bunun yaşanmaması için bütçenizi bir miktar arttırıp ülkemizden 2.el garantili bir kart almanızı tavsiye ederim. Ben Evga SSC GTX 960 kartı 625 liraya aldım üstelik yaklaşık 1 yıl garantisi var.

Yanlış bilgilendrime yapmayın lütfen, GTX 960 ile High ayarlarda 1080P'de 60 FPS almak neredeyse imkansız. Ben bile GTX 1060 ile Ultrada 1080P 60 FPS alıyorum.
Sakin ol, yanlış bilgilendirme yok. Verdiğiniz örnek ne alaka anlayamadım? Nasıl bir kıyaslama yapıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı