500 TL'ye Ekran Kartı Tavsiyesi

ferhat.yrgn

Hectopat
Daha fazla  
R9 270 alınabilir.Bütçe korunmak istenirse veya PSU yetersiz ise 750Ti daha iyi bir seçim olacaktır.
Bütçe korunmak istenirse nasıl bir cümledir. R9 270 ile 750 Ti aynı fiyat zaten. Güç kaynağı yetiyorsa kesinlikle R9 270

270 Vatanda 510 TL.GTX 750Ti 470 TL. 40 TL gökten yağıyor herhalde. Paranızı kendiniz kazandığınız zaman anlarsınız.
Bana para kazanmayı öğretiyor. Doğru 40 liraya daha yüksek performans varken tasarruf edelim. Tasarruf etmek istiyorsan bilgisayar bileşenlerinden değil kullandığın elektrik, su, doğalgaz gibi şeylerden tasarruf et daha iyi olur.

Tamam o zaman 750Ti düşük güç tüketimli hadi tasarruf edelim.4 sene hamallık yapın 5 liranın bile nasıl kazanıldığını anlarsınız.

Bana hala para kazanmayı öğretiyor sen okula giderken ben çalışıyordum boşa anlatma. Ben sana ne diyorum R9 270 daha performanslı iken GTX 750 Ti alınmaz. Eğer 750 Ti'yi tasarruf için alıyorsan internet kafe gibi yerlerde kullanman lazım ev ortamında çok fark etmiyecektir. 750 Ti düşük güç tüketimi var ama performansıda R9 270'e göre düşük.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı