500 TL’ye ekran kartı ve işlemci takviyesi

Arkadaşlar anakartım P5QPL-AM, işlemci Pentium E6500, ekran kartı GeForce 210, 350 Watt PSU, 2x2 4 GB RAM. Bu sisteme nasıl takviye yapabilirim? 500 TL bütçe 2. el parçalar alacağım. Zaten ağır oyunlar oynamıyorum. CS, LoL, Valorant oynuyorum. LoL'de kasmıyor zaten ama CS ve Valorant için.
2.6GHz üstü hıza sahip Core 2 Quad bir işlemci ve RX 550 ekran kartı işini görecektir. Tabi bütçeni 100-200TL kadar aşabilir. O parayı da elindeki ekran kartı ve işlemciyi satarak çıkartırsın.

Evet verdi var, vergi olmasına rağmen Türkiye'den çok daha ucuz. Satıcıyla konuşup fiyatı düşürürseniz vergi de ona göre düşer. GTX 550Tİ güzel bir kart ancak harcadığı enerji 120W civarında. Büyük ihtimal powerınız buna yetmeyecek ve bir de power almak zorunda kalacaksınız. Üstelik GTX 750, 550 Tİ dan çok daha üstün bir kart. 750 ti almanıza gerek yok, düz 750 alın
Anladım vergi ortalama ne kadar olur?

G41 chipset anakarta sahipsiniz, 771 pin xeon işlemcileri destekliyor anakartınız.
Anladım vergi ortalama ne kadar olur?
Ürünün fiyatını 20 25 dolar gibi rakam yaparlarsa 50 60 lira vergi ödersiniz. ne kadar düşük yazarlarsa o kadar iyi fakat inandırıcılığı da yitirmemek lazım. Şimdi kalkıp da 300 400 liralık bir ekran kartına 5 dolar yazdırırsanız gümrükteki abiler yemez

Geri
Yukarı