500 TL'ye F/P oyuncu kulaklığı önerisi

Merhaba arkadaşlar, Max 500 TL'lik oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?

Rampage rm K10 amazing. 2 seneyi geçti hala çok memnunum. Tek yaşadığım sorun kulak padlerinin deri kaplaması soyuluyor. Onun dışında tam fiyat performans ürünü.

Hocam H2002D varken bu fiyata alınmaz.

Hocam attığınız kulaklık jak girişli. Jaklarda 7.1 ses olmuyordu sanırsam. Ekstra olarak Gamenote markasını ilk kez duydum. Ben Rampage marka önerdim siz adı duyulmamış bir marka. Bir sorun yaşadığında destek alabilecek mi? Rampage de aman aman bir destek yok evet ama var en azından. Bu Gamenote hiç görmedim.
Ekstra olarak Gamenote kulaklıkta hem 7.1 yok hem de 600TL minimum. Benim önerim olan kulaklık Akakçe de 494 TL ve 7.1 desteği var. Oyuncu kulaklığı istiyor arkadaş 7.1 desteği önemli.

Hocam attığınız kulaklık jak girişli. Jaklarda 7.1 ses olmuyordu sanırsam. Ekstra olarak Gamenote markasını ilk kez duydum. Ben Rampage marka önerdim siz adı duyulmamış bir marka. Bir sorun yaşadığında destek alabilecek mi? Rampage de aman aman bir destek yok evet ama var en azından. Bu Gamenote hiç görmedim.
Hocam bütün forum gamenote önerir, nasıl görmediniz? Birde Mpow Air Se de attım 7.1 ayrıca Gamenote da çok iyi kulaklık.

Hocam bütün forum gamenote önerir, nasıl görmediniz? Birde Mpow Air Se de attım 7.1 ayrıca Gamenote da çok iyi kulaklık.
Hocam yazdığım ekstralara da bakar mısınız?

Geri
Yukarı