500 TL'ye Gamepad Önerisi

houl

Hectopat
Yer
Eskişehir/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Grafik Tasarımcı
Öncelikle merhabalar. Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde birkaç oyun aldım ve sonradan fark ettim ki bunların hepsi kolla daha rahat oynanabilen oyunlar. Bir adet Xbox 360 kolum vardı ancak hakkın rahmetine kavuşalı birkaç ay oluyor. Haliyle almışken fena olmayan bir tane almak istiyorum, 500 TL'ye kadar gamepad önerisinde bulunabilir misiniz? Aklımda Xbox One Controller vardı ancak fiyatı bayağı bir uçmuş. 500'den yukarı çıkmayı da açıkçası düşünmüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Şuanda yaklaşık 3 haftadır Monster Pusat kullanıyorum. Gayet güzel ve kullanışlı. Dualshock 4'den daha rahat açıkçası. Playstation 4 sahibiydim uzun süre DS4 de deneyim etmiştim.

Öncelikle merhabalar. Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde birkaç oyun aldım ve sonradan fark ettim ki bunların hepsi kolla daha rahat oynanabilen oyunlar. Bir adet Xbox 360 kolum vardı ancak hakkın rahmetine kavuşalı birkaç ay oluyor. Haliyle almışken fena olmayan bir tane almak istiyorum, 500 TL'ye kadar Gamepad önerisinde bulunabilir misiniz? Aklımda Xbox One Controller vardı ancak fiyatı bayağı bir uçmuş. 500'den yukarı çıkmayı da açıkçası düşünmüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam Monster'i falan boş verin 150-200TL daha ekleyip direkt Xbox One Controller alın güvenin bana pişman olmazsınız.

Hocam Monster'i falan boş verin 150-200TL daha ekleyip direkt Xbox One Controller alın güvenin bana pişman olmazsınız.
500'e zaten 100-200 ekleyerek çıktı :D . Bana kalsa bende Xbox One Controller almak istiyorum ama 700 lira bir oyun kolu için fazla geliyor. Belki biraz indirim kovalarsam uygun fiyata bulabilirim ama o da düşük bir ihtimal. Açıkçası Monster'a bende pek girmek istemiyorum, birkaç kez bazı ürünlerini kullandım. Ürün kalitesi olarak değilde müşteri destek aşamasında çok sorun yaşadım. Aklımda PlayStation 4 Controller almak var şu an, eğer indirimde Xbox One Controller yakalayamazsam.
Şuanda yaklaşık 3 haftadır Monster Pusat kullanıyorum. Gayet güzel ve kullanışlı. Dualshock 4'den daha rahat açıkçası. Playstation 4 sahibiydim uzun süre DS4 de deneyim etmiştim.
Yorumun için teşekkür ederim, benimde aklıma DS4 almak gelmişti ama bu Pusat aklımı çeliyor biraz. Önceden Monster Müşteri Destek ile biraz problem yaşamışlığım var o yüzden pek o markaya girmek de istemiyorum. Ama sonunda yine Monster alacağım gibi gözüküyor.

500'e zaten 100-200 ekleyerek çıktı :D . Bana kalsa bende Xbox One Controller almak istiyorum ama 700 lira bir oyun kolu için fazla geliyor. Belki biraz indirim kovalarsam uygun fiyata bulabilirim ama o da düşük bir ihtimal. Açıkçası Monster'a bende pek girmek istemiyorum, birkaç kez bazı ürünlerini kullandım. Ürün kalitesi olarak değilde müşteri destek aşamasında çok sorun yaşadım. Aklımda PlayStation 4 Controller almak var şu an, eğer indirimde Xbox One Controller yakalayamazsam.
Hocam sizi çok iyi anlıyorum. Bende 100-200 ekledim ve sonuç olarak 500 TL'ye Xbox Controller bakıyorum. Biraz daha para ekleme imkanım var ancak bir gamepad için bu fiyatlar çok uçuk.

Geri
Yukarı