500 TL'ye gamepad önerisi

Replika PS4 kolu, alınmaz. F310 veya F710 bakabilirsiniz. F710 hakkında detaylı bilgi verilmiş zaten.

Şimdi baktım 900 liraymış bu.
Ara sıra 600'e kadar iniyor, kablolusu bile titreşimlidir, tavsiye ederim.

Hocam internetteki yorumlar pek iç açıcı değil. Emin misiniz, kendiniz kullandınız mı?
ilk versiyonunda kronik sorunlar vardı. v2 olanını almalısınız mutlaka. (söylemeyi unuttum kusura bakmayın)
evet ben aktif olarak kullanıyorum, hatta çok beğendiğim için bir de beyazını aldım

Amazonda sık sık indirime giriyor, bence takip edin almaya niyet var ise

Dosya Ekleri

• IMG_2022_12_01_21_02_01_2286518171262851370093.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Hocam bir şey soracağım bu sorum konuda bahsettiğimiz tüm gamepadler için geçerli. Şimdi bu bahsettiğimiz gamepadlerin joystickleri nasıl çalışıyor, 360 derecenin her birini algılıyor mu yani? Ayrıca R2 l2 nasıl çalışıyor mesela yarım basınca yarım algılıyor mu? Forza Horizon 4, F1, Assetto Corsa gibi oyunlar için.

Tabii Analog kontrollerin amacı 360 derece çalışması zaten. Diğer sorunun cevabı da evet, zaten oyunlarda l2 ve r2 fren ve gaz olarak atanıyor yani bastığın kadarını algılıyor.

Tabii analog kontrollerin amacı 360 derece çalışması zaten. Diğer sorunun cevabı da evet, zaten oyunlarda L2 ve R2 fren ve gaz olarak atanıyor yani bastığın kadarını algılıyor.

Benim kullandığım dandik bir modelde bu özellikler yokta onun için sordum sağ olun.

F310 aldım memnunun tek eksik yanı şahsen titreşim onun dışında F/P 10/10 ürün.

750 civarına xbox gamepadler oluyo ikinci el

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…