500 TL'ye gamepad önerisi

Gamepad alacağım kararsız kaldım. F310 mu yoksa daha mantıklı bir şey bulunabilir mi? 500 TL bütçem var.

Bunları alınabilir buldum ancak DS4 iyi götürür mü bilemedim. İyi Sosyaller.
Replika PS4 kolu, alınmaz. F310 veya F710 bakabilirsiniz. F710 hakkında detaylı bilgi verilmiş zaten.

İndirimdeyken al.

Şimdi baktım 900 liraymış bu.
Ara sıra 600'e kadar iniyor, kablolusu bile titreşimlidir, tavsiye ederim.

Hocam internetteki yorumlar pek iç açıcı değil. Emin misiniz, kendiniz kullandınız mı?
ilk versiyonunda kronik sorunlar vardı. v2 olanını almalısınız mutlaka. (söylemeyi unuttum kusura bakmayın)
evet ben aktif olarak kullanıyorum, hatta çok beğendiğim için bir de beyazını aldım:)

Amazonda sık sık indirime giriyor, bence takip edin almaya niyet var ise

Dosya Ekleri

• IMG_2022_12_01_21_02_01_2286518171262851370093.jpg
    IMG_2022_12_01_21_02_01_2286518171262851370093.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
İlk versiyonunda kronik sorunlar vardı. V2 olanını almalısınız mutlaka. (söylemeyi unuttum kusura bakmayın)
Evet ben aktif olarak kullanıyorum, hatta çok beğendiğim için bir de beyazını aldım:)

Amazon'da sık sık indirime giriyor, bence takip edin almaya niyet var ise.

Hocam bir şey soracağım bu sorum konuda bahsettiğimiz tüm gamepadler için geçerli. Şimdi bu bahsettiğimiz gamepadlerin joystickleri nasıl çalışıyor, 360 derecenin her birini algılıyor mu yani? Ayrıca R2 l2 nasıl çalışıyor mesela yarım basınca yarım algılıyor mu? Forza Horizon 4, F1, Assetto Corsa gibi oyunlar için.

Hocam bir şey soracağım bu sorum konuda bahsettiğimiz tüm gamepadler için geçerli. Şimdi bu bahsettiğimiz gamepadlerin joystickleri nasıl çalışıyor, 360 derecenin her birini algılıyor mu yani? Ayrıca R2 l2 nasıl çalışıyor mesela yarım basınca yarım algılıyor mu? Forza Horizon 4, F1, Assetto Corsa gibi oyunlar için.
Tabii Analog kontrollerin amacı 360 derece çalışması zaten. Diğer sorunun cevabı da evet, zaten oyunlarda l2 ve r2 fren ve gaz olarak atanıyor yani bastığın kadarını algılıyor.

Gamepad alacağım kararsız kaldım. F310 mu yoksa daha mantıklı bir şey bulunabilir mi? 500 TL bütçem var.

Bunları alınabilir buldum ancak DS4 iyi götürür mü bilemedim. İyi sosyaller.

F310 aldım memnunun tek eksik yanı şahsen titreşim onun dışında F/P 10/10 ürün.

Bunları alınabilir buldum ancak DS4 iyi götürür mü bilemedim. İyi Sosyaller.
750 civarına xbox gamepadler oluyo ikinci el

Geri
Yukarı