500 TL'ye gamepad önerisi

Orijinal olduğunu nasıl anlayabilirim?

Bu konuda arkadaş belirtmiş.

Replika üründür. İkinci elden F310 Pusat Clutch'ya da Pro ve orijinal Xbox 360 kolu bulunabilir.

Hocam şimdi yazabiliyorum. Kusura bakmayın.
Ama 2.el piyasasından gram haberiniz yok herhalde. bahsettiğiniz gamepad lere gelecek olursak "Pusat Clutch"orijinal sitede 1500 lira 2. elini 500 TL altında bulabilirseniz bana haber verin direk alırım "F310"na gelirsek aynı şekilde 500 TL altı sıkıntısız bulmak imkansız illa bir sorunu olur yani aynı şekilde 2. 360 kolu piyasasıda aynı. 5-6 ay önce aldım orijinal 360 kolu her yeri sapsarı içi açılmış temizlik yapılmış ve vidaları eksik bir kol aldım 400 TL idi onu bunu geçiyorum benim aldığım kablosuzdu kablolu bulmak imkansıza yakın zaten yok yani bitti kimse satmıyor. 2.elde Olanlar da sorunlu dediğim gibi PC de pes oynamak içinde en iyisi ve uyumlusu 360 koludur.

Bu önerdiğim kol şu anda elimde ve aktif şekilde kullanıyorum orijinal kolla hiçbir farkı yok ölü bölge dışında.(Yaptığım testlerde ölü bölgeside çok yoktu)Yani bu konuları göz önünde bulundurarak arkadaşın alabileceği kol benim önerdiğim koldur saygılar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı