500 TL'ye Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
500

Mert Göktuğ

Hectopat
500 TL bütçem var G230 kullanıyordum 7 yıldır sonunda hakkı rahmetine kavuştu aklımda olan kulaklıklar şöyle.

Çok kararsız kaldım. Bunlar içinden veya önereceğiniz başka kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
500 TL bütçem var G230 kullanıyordum 7 yıldır sonunda hakkı rahmetine kavuştu aklımda olan kulaklıklar şöyle.

Gamenote Tavsiye Ederim.

Zamanında 228 TL'ye aldığım bu kulaklık şu anda ne kadar 429TL olsa da hem mikrafonu hem de sesi olsun beni acayip tatmin etti şu ana kadar hiç bir sıkıntısını görmedim yine de bi inceleme videolarına göz atmanı öneririm (gamepower jin)
1660082584611.png

Bir bakın derim.

7 yıl 230 kullandıktan sonra insan farklı bir ürüne geçmek istiyor.

Gamenote tavsiye ederim.

Markayı ilk defa gördüm ama kulaklığı beğendim yine de kararsızım marka konusunda sizin fikriniz nedir?

Zamanında 228 TL'ye aldığım bu kulaklık şu anda ne kadar 429TL olsa da hem mikrofonu hem de sesi olsun beni acayip tatmin etti şu ana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim yine de bir inceleme videolarına göz atmanı öneririm (Gamepower Jin) Eki Görüntüle 1480279

Mümkün oldukça Gamepower ürünlerine yönelmemeye çalışıyorum.

Pek bilgim yok hocam başka arkadaşlar yardımcı olabilirler.Tasarım anlamında gamenote daha hoş geldi ama.gamenoteun bu modeli HyperX cloud 2 nin tıpatıp aynısı bence bir bakın.Ondan esinlenilmiş bence tasarım olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı